Trwa ładowanie...

Rodowicz nie zaprosiła męża na Wielkanoc. "Wszystko przygotowuję sama"

Piosenkarka nie zamierza spędzać świąt z Andrzejem Dużyńskim. Gwiazda nie będzie jednak narzekać na brak towarzystwa.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Rodowicz nie zaprosiła męża na Wielkanoc. "Wszystko przygotowuję sama"Źródło: ONS.pl
djctmpj

Ikona polskiej muzyki podbiła serca fanów przebojami i kolorowymi występami scenicznymi. Niestety, życiowe doświadczenia sprawiły, że jej życie straciło ostatnio swój koloryt. Rodowicz po ponad 30 latach małżeństwa rozwiodła się z mężem Andrzejem Dużyńskim, ponieważ ten zostawił ją dla innej kobiety. W jednym z wywiadów wokalistka opowiedziała o przykrych szczegółach rozstania i zdradziła, że mąż porzucił ją przez maila. Nic dziwnego, że gwiazda chce ograniczyć kontakt z Dużyńskim do minimum i nie zaprosiła go na wielkanocne śniadanie.

- Nie spędzę świąt z mężem, absolutnie nie. Nigdzie nie wyjeżdżam, przyjadą do mnie dzieci - wyznała w rozmowie z "Super Expressem". - Córka będzie piekła ciasta, bo jest w tym mistrzynią. Jest zamówiony przez dzieci kulebiak na wielką sobotę. Wszystko przygotowuję sama, będę robiła zakupy, będę piekła mięsa, właściwie tak jak zawsze. Na stole będzie stało wino - powiedziała tabloidowi.

Na szczęście gwiazda zawsze może liczyć na swoje dzieci. Myślicie, że Maryla Rodowicz będzie jeszcze kiedyś miała poprawne relacje z Andrzejem Dużyńskim?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

djctmpj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
djctmpj