Trwa ładowanie...
d4mzec7

Rodzina królewska pokazała tegoroczną kartkę świąteczną. Pojawił się też ważny komunikat

Brytyjska rodzina królewska pokazała właśnie kartkę świąteczną. Nowe zdjęcie pozostawia wiele do życzenia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Brytyjska rodzina królewska
Brytyjska rodzina królewska (PAP)
d4mzec7

Jak co roku, rodzina królewska przygotowuje specjalne zdjęcie, które ma być symboliczną kartką świąteczną dla Brytyjczyków i wszystkich fanów księżnej Kate i księcia Williama. Niestety, w tym roku zdjęcie, które zostało opublikowane w mediach społecznościowych nie spełnia oczekiwań.

Fotografia przede wszystkim nie jest aktualna, na co wskazuje brak ciążowego brzuszka u księżnej Kate. Poza tym w opisie na Instagramie podkreślono, że została ona zrobiona na początku roku.

- Książę i księżna Cambridge z przyjemnością dzielą się fotografią swojej rodziny. Obrazek przedstawia tegoroczną kartkę świąteczną Ich Królewskiej Wysokości. Na zdjęciu książę i księżna Cambridge wraz z dwójką dzieci w Pałacu Kensington. Fotografia została zrobiona na początku tego roku przez ChrisJacksonGetty.

d4mzec7

Dodatkowo pojawił się komunikat o tym, że księżniczka Charlotte już w styczniu pójdzie do przedszkola.

- Ich Królewskie Wysokości ogłosiły dziś rano, że księżniczka Charlotte będzie uczęszczała do przedszkola Willcocks w Londynie od stycznia 2018 r. Szkoła żłobkowa Willcocks potwierdziła te informacje: "Jesteśmy zachwyceni, że książę i księżna z Cambridge wybrali Szkołę Żłobkową Willcocks dla Księżniczki Charlotte. Z niecierpliwością czekamy na przyjęcie Charlotte do naszego przedszkola w styczniu".

Jak wam podoba się kartka świąteczna od rodziny królewskiej?

ZOBACZ TAKŻE: Kate i William rzeczywiście poczęli trzecie dziecko w Polsce? Zdania są podzielone

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d4mzec7

Podziel się opinią

Share

d4mzec7

d4mzec7