Trwa ładowanie...
dl2q4zs

Rodzina królewska pokazała wspólne zdjęcie. Internautów zastanawia jeden szczegół

Jak co roku na święta rodzina królewska publikuje wspólne zdjęcie. Od samego początku fotografia budziła mnóstwo emocji. Jednak dopiero teraz internauci zaczęli zastanawiać się nad jedną kwestią związaną z księżną Kate. O co chodzi?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Internauci zastanawiają się nad tym, co się stało z ręką Kate na zdjęciu
Internauci zastanawiają się nad tym, co się stało z ręką Kate na zdjęciu (East News)
dl2q4zs

Opublikowane zdjęcie jest symboliczną kartką świąteczną dla Brytyjczyków i wszystkich fanów księżnej Kate i księcia Williama. To bardzo ważny moment, któremu bacznie przyglądają się Brytyjczycy. I nie tylko.

Pod zdjęciem kilka dni temu napisano oficjalny komunikat:
"Książę i księżna Cambridge z przyjemnością dzielą się fotografią swojej rodziny. Obrazek przedstawia tegoroczną kartkę świąteczną Ich Królewskiej Wysokości. Na zdjęciu książę i księżna Cambridge wraz z dwójką dzieci w Pałacu Kensington. Fotografia została zrobiona na początku tego roku przez ChrisJacksonGetty".

dl2q4zs

W związku z tym, że zdjęcie to komentowane jest przez cały świat, internauci zaczęli zastanawiać się nad tym, co się stało z ręką księżnej Kate. Co ciekawe, na Twitterze został nawet stworzony hashtag #WhoHasKatesArm (#GdzieJestRękaKate).

Przyglądając się trochę dłużej, faktycznie można stwierdzić, że na zdjęciu Kate wygląda, jakby nie miała prawej ręki. Najprawdopodobniej poprzez ustaloną pozycję ręka "niefortunnie" schowana została za Williamem.

Zwróciliście na to uwagę?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

dl2q4zs

Podziel się opinią

Share
dl2q4zs
dl2q4zs