Trwa ładowanie...

Rodzina królewska w rozsypce. Najnowsze zdjęcia to przykry dowód

Brytyjczycy obchodzili 8 listopada Niedzielę Pamięci - Remembrance Sunday. Cała rodzina królewska zebrała się, by uczcić pamięć poległych żołnierzy. Cóż - nie cała. Zabrakło Harry'ego i Meghan. Oni obchodzili ten dzień na swój sposób.
Share
Meghan i Harry na pierwszym oficjalnym wyjściu od miesięcy
Meghan i Harry na pierwszym oficjalnym wyjściu od miesięcyŹródło: Instagram
d2s9sg5

Po tzw. megxicie dawna para książęca nie bierze już udziału w oficjalnych uroczystościach u boku pozostałych członków rodziny królewskiej. Zdystansowali się na własne życzenie. Porzucili obowiązki członków królewskiego dworu i żyją po swojemu w USA. Dodatkowy dystans narzuciła pandemia - Harry, który podobno chciałby uczestniczyć aktywnie w ważnych dla Brytyjczyków świętach, ma związane ręce. Razem z Meghan działa jednak po swojemu w Stanach.

Słuchawki Huawei FreeBuds Pro w Sprawdzam!

Pokazali zdjęcia z momentu, jak postanowili uczcić Remembrance Sunday. Teraz jak jeszcze nigdy w tym roku najlepiej widać, jak podzielona na dwa obozy jest rodzina królewska. Czy będą jeszcze uroczystości, które ich zjednoczą? Po obchodach Niedzieli Pamięci można mieć co do tego duże wątpliwości.

d2s9sg5

Zobacz: Harry i Meghan spodziewają się dziecka? Wiele na to wskazuje

Harry i Meghan pojawili się w towarzystwie fotoreporterów na cmentarzu w Los Angeles.

"Dla księżnej i księcia było ważne, by móc osobiście mieć swój wkład w ten ważny dzień i uhonorować tych, którzy służyli państwu i poświęcili swoje życie dla ojczyzny" - można przeczytać w oświadczeniu.

Para przyniosła ze sobą kwiaty, które Meghan podobno osobiście zebrała w swoim ogrodzie. Harry i Meghan złożyli hołd dwóm żołnierzom. Jeden służył w australijskich siłach powietrznych, drugi dla królewskiego pułku kanadyjskiej artylerii.

d2s9sg5

Złożyli też wieniec pod obeliskiem upamiętniającym śmierć żołnierzy w służbie ojczyzny. "Dla tych, którzy służyli i dla tych, którzy służą. Dziękujemy" - głosił napis na wieńcu.

Warto przypomnieć, że kluczowe obchody Niedzieli Pamięci odbyły się w Londynie z udziałem królowej, księcia Karola, Williama, księżnych Kate i Camilli.

d2s9sg5

Podziel się opinią

Share
d2s9sg5
d2s9sg5