Trwa ładowanie...
d260774

Rodzina Pazurów się powiększy. Edyta pochwaliła się na Instagramie

Cezary Pazura jest wzorowym ojcem - z trzecią żoną Edytą ma dwoje dzieci - córkę Amelię i syna Antoniego. Aktor od dłuższego czasu nie ukrywał, że wraz ze swoją młodą partnerką mają jeszcze w planach dalsze powiększanie rodziny. Okazało się, że ich marzenie się spełniło i to przed świętami!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edyta Pazura zostanie mamą
Edyta Pazura zostanie mamą (Instagram.com)
d260774

- Tak, chcielibyśmy mieć przynajmniej jeszcze jedno dziecko. Dziwne? Mamy tak ładne dzieci, że chcielibyśmy mieć ich więcej! My kochamy dzieci, jesteśmy bardzo rodzinni. Nie widzę więc tego inaczej - opowiadał Pazura w jednej z rozmów z "Super Expressem". Dziś jego małżonka opublikowała na swoim profilu na Insatgramie zdjęcie, które potwierdza radosną nowinę.

Plany obojga się spełniły, a w rodzinie Pazurów pojawi się nowy potomek: - Wszystko, co sobie wymarzyliśmy, się spełnia. - napisała pod zdjęciem Edyta. W domu pary nad kominkiem zawisła świąteczna skarpeta na prezenty przygotowana dla każdego z mieszkańców, w tym dla nadchodzącej pociechy. Edyta i Cezary Pazurowie na pewno będą mieli wesołe święta. Gratulujemy!

d260774

Podziel się opinią

Share

d260774

d260774