Trwa ładowanie...
d2z9k3i

Rodzinne kłopoty Krzysztofa Krawczyka. Syn po wypadku ma problemy nie tylko ze zdrowiem

Krzysztof junior kilkanaście lat temu przeżył poważny wypadek samochodowy. Do dziś wiążą się z tym poważne konsekwencje dla zdrowia. Tabloid donosi o kolejnych problemach syna Krawczyka i niezbyt ciepłej atmosferze wśród bliskich gwiazdora.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krzysztof junior nie od dziś jest bohaterem plotkarskich gazet.
Krzysztof junior nie od dziś jest bohaterem plotkarskich gazet. (ONS.pl)
d2z9k3i

Krzysztof Krawczyk to żywa legenda polskiej estrady. Ale często niestety jest tak, że gdy dobrze dzieje się w karierze, to w życiu prywatnym już nie jest tak kolorowo. Okazuje się, że w rodzinie Krawczyka piętrzą się rodzinne konflikty.

Jak donosi "Życie na gorąco", syn muzyka – Krzysztof junior zmaga się z problemami zdrowotnymi, podobno ma też problemy finansowe. Przypomnijmy, syn Krawczyka w latach 80. przeżył wypadek samochodowy, gdy jechał razem z ojcem. Od tamtej pory podobno cierpi na powtarzające się ataki padaczki pourazowej.

Mężczyzna mieszka z wujkiem, Andrzejem Krawczykiem i to on głównie ma się nim opiekować. Krzysztof junior – jak informuje tygodnik – utrzymuje się z renty chorobowej. Ta wynosi 600 złotych.
Czytamy też, że Ewa Krawczyk ogranicza kontakt pasierba z ojcem. Potwierdził to jeden z przyjaciół rodziny, dziennikarz Bohdan Gadomski. - Zwraca się z prośbą do znajomych ojca, żeby go wspomogli. To biedne, przeraźliwie samotne dorosłe dziecko, które nie ma do kogo się zwrócić. Z ojcem nie ma kontaktu, a jego mama nie żyje – mówi dziennikarz (biologiczną mamą Krzysztofa juniora była Halina Żytkowiak, pierwsza żona muzyka – przyp.red.).

d2z9k3i

Jednak Ewa Krawczyk przedstawia sprawę z innej perspektywy. Wyjaśnia w rozmowie z "Życiem na gorąco", że z pasierbem rozmawia po kilka razy dziennie i dodaje, że mężczyzna „nie jest w pełni zdrowy”. Krawczyk podkreśla, że Krzysztof junior w ostatnim czasie otrzymał od nich potrzebne ubrania. Zauważa, że być może wcale nie potrzebuje pomocy finansowej, bo ostatnio razem z partnerką wybrał się na wakacje do Grecji.

- Czy tak żyje człowiek, który klepie biedę? – przyznaje.

Krzysztof junior nie od dziś jest bohaterem plotkarskich gazet. Mężczyzna był żonaty, z tego związku urodziło się dziecko. Po rozwodzie zrzekł się praw rodzicielskich. 12-letniego Bartka wspierają najbardziej dziadkowie i to oni podobno płacą alimenty.

Zobacz też: Krzysztof Krawczyk przeżywa renesans kariery. "Ludzie żyją tą postacią"

d2z9k3i

Podziel się opinią

Share
d2z9k3i
d2z9k3i