ycipk-36bvjl

Roksana Węgiel będzie miała brata. Jej mama spodziewa się kolejnego dziecka

Roksana Węgiel ma powody do radości. Niebawem powita na świecie małego braciszka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Roksana Węgiel podzieliła się radosną nowiną
Roksana Węgiel podzieliła się radosną nowiną (ONS.pl)
ycipk-36bvjl

Roksana Węgiel dzięki zwycięstwu w dziecięcym konkursie Eurowizji i prężnie rozwijającej się karierze jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych nastolatek w kraju. Nie może narzekać na brak zainteresowania mediów i propozycji kolejnych wywiadów. W jednym z niedawnych wyjawiła, że jej rodzina się powiększy. Wyznała, że jej mama spodziewa się kolejnego dziecka.

- Moja mama mnie zabije, ale tak, będę miała braciszka! Bardzo się cieszę i nie mogę się doczekać – miała wyjawić "Faktowi" młodziutka piosenkarka.

Informację potwierdziła mama piosenkarki w rozmowie z "Party". - Wspólnie wybraliśmy imię dla synka, który urodzi się w lutym. Stwierdziliśmy zgodnie (razem z dziećmi), że wszystkie Tymki, których znamy, to fajne chłopaki są! Najważniejsze, żeby był zdrowy! – wyjawiła Edyta Węgiel.

ycipk-36bvjl

Roksana Węgiel ma już jednego młodszego brata, 7-letniego Maksymiliana. Młodziutka piosenkarka nie kryje radości, że już niebawem ich gromadka się powiększy. Nie pozostaje nic innego, jak pogratulować rodzicom i życzyć całej rodzinie wszystkiego najlepszego!

Zobacz wideo: Roksana Węgiel: "Podczas trasy koncertowej tworzy się dużo zaległości w szkole"

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-36bvjl

ycipk-36bvjl
ycipk-36bvjl