Trwa ładowanie...
d55h22a

Roksana Węgiel na gali otwarcia Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci

Roksana Węgiel to zwyciężczyni Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2018. To właśnie dzięki niej impreza odbywa się w tym roku w Polsce. Na gali otwarcia prezentowała się jak prawdziwa gwiazda.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Roksana Węgiel w ubiegłym roku wywalczyła dla Polski pierwsze miejsce.
Roksana Węgiel w ubiegłym roku wywalczyła dla Polski pierwsze miejsce. (East News)
d55h22a

"Anyone I Want To Be" to piosenka, która w sercu Roksany Węgiel pozostanie do końca. To właśnie z tym utworem wywalczyła zwycięstwo w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2018. Jej sukces przekuł się w organizację tegorocznego konkursu w Gliwicach. Kariera nastolatki szybko nabrała tempa. Dziewczyna wciąż pokazuje fanom kolejne efekty swojej pracy, a jej kalendarz wypełniony jest koncertami.

ZOBACZ WIDEO: Roksana Węgiel: "Podczas trasy koncertowej tworzy się dużo zaległości w szkole"

Na gali otwarcia tegorocznego konkursu Węgiel prezentowała się niesamowicie. Założyła ciemną, mieniącą się w świetle sukienkę i zdecydowała się na proste, rozpuszczone włosy. Wyglądała bardzo dojrzale, lecz nie oznacza to, że źle. Nastolatka odważnie podkreśliła atuty swojej urody. Na imprezie zachwycała więc nie tylko świetnym wokalem, ale również i świetnym wyglądem.

W tegorocznym konkursie Polskę reprezentować będzie Viki Gabor z energetycznym, dwujęzycznym kawałkiem "Superhero". Dziewczyna ma duże szanse na podium. Część internautów twierdzi nawet, że jest to lepsza propozycja od zeszłorocznej. Świetny głos i dobra piosenka mogą zapewnić jej nie tylko zwycięstwo w konkursie, ale również szybki rozwój muzycznej kariery.

d55h22a

Podziel się opinią

Share
d55h22a
d55h22a