placeholder_3vj5qb

Roksana Węgiel zaczynała od disco polo. Nikt jej wtedy nie znał

Niedawno wygrała Eurowizję Junior, wcześniej wzięła udział w "The Voice Kids", ale nie był to jej pierwszy kontakt ze światem muzyki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Roksana Węgiel
Roksana Węgiel (Instagram.com)
placeholder_3vj5qb

Polska zwyciężczyni Eurowizji Junior za kilka dni skończy 14 lat, a jej talentem już zachwyca się cała Europa. Jesienią 2017 roku wzięła udział w pierwszej edycji programu "The Voice Kids", gdzie trafiła do drużyny Edyty Górniak. Teraz przypomniano o muzyczno-aktorskim epizodzie Roksany, który miał miejsce w 2015 r.

Okazuje się, że 10-letnia Roksana wystąpiła w klipie discopolowej grupy Rompey. Kawałek "Mam obsesję" pojawił się na YouTube w czerwcu 2015 r. i zaliczył dotychczas 425 tys. odsłon. Dla porównania, hit z 2016 r. zatytułowany "Passerati" ma ponad 15 mln odsłon.

placeholder_3vj5qb

O tym, w jaki sposób przyszła zwyciężczyni Eurowizji Junior pojawiła się w teledysku, opowiedział niedawno wokalista zespołu Rompey:

- Znamy się dobrze z rodziną Roksany. Kiedyś, gdy szukaliśmy postaci do teledysku, pomyśleliśmy o Roxie. Zapytaliśmy, zgodziła się. Ot, cała historia. - powiedział serwisowi disco-polo.info, dodając:
- Wiedzieliśmy, że z jej talentem zajdzie naprawdę daleko. Teraz to dopiero początek jej szczytów.

Roksana Węgiel po wygraniu Eurowizji Junior została zaproszona na sylwestrowy koncert w Zakopanem zorganizowany przez TVP2, ma także zagrać na festiwalu w Opolu. Zapowiedziała także prace nad płytą.

placeholder_3vj5qb
placeholder_3vj5qb
placeholder_3vj5qb
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

placeholder_3vj5qb