Trwa ładowanie...
d2tqchi

Roksana Węgiel zaczynała od disco polo. Nikt jej wtedy nie znał

Niedawno wygrała Eurowizję Junior, wcześniej wzięła udział w "The Voice Kids", ale nie był to jej pierwszy kontakt ze światem muzyki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Roksana Węgiel
Roksana Węgiel (Instagram.com)
d2tqchi

Polska zwyciężczyni Eurowizji Junior za kilka dni skończy 14 lat, a jej talentem już zachwyca się cała Europa. Jesienią 2017 roku wzięła udział w pierwszej edycji programu "The Voice Kids", gdzie trafiła do drużyny Edyty Górniak. Teraz przypomniano o muzyczno-aktorskim epizodzie Roksany, który miał miejsce w 2015 r.

Okazuje się, że 10-letnia Roksana wystąpiła w klipie discopolowej grupy Rompey. Kawałek "Mam obsesję" pojawił się na YouTube w czerwcu 2015 r. i zaliczył dotychczas 425 tys. odsłon. Dla porównania, hit z 2016 r. zatytułowany "Passerati" ma ponad 15 mln odsłon.

O tym, w jaki sposób przyszła zwyciężczyni Eurowizji Junior pojawiła się w teledysku, opowiedział niedawno wokalista zespołu Rompey:

- Znamy się dobrze z rodziną Roksany. Kiedyś, gdy szukaliśmy postaci do teledysku, pomyśleliśmy o Roxie. Zapytaliśmy, zgodziła się. Ot, cała historia. - powiedział serwisowi disco-polo.info, dodając:
- Wiedzieliśmy, że z jej talentem zajdzie naprawdę daleko. Teraz to dopiero początek jej szczytów.

Roksana Węgiel po wygraniu Eurowizji Junior została zaproszona na sylwestrowy koncert w Zakopanem zorganizowany przez TVP2, ma także zagrać na festiwalu w Opolu. Zapowiedziała także prace nad płytą.

d2tqchi

Podziel się opinią

Share

d2tqchi

d2tqchi