Trwa ładowanie...
d38jqzc

Roman Kłosowski zamieszkał w domu opieki. "Jest mi tu bardzo dobrze"

Serialowy Maliniak po śmierci żony zaczął mieć problemy ze zdrowiem. 89-letni aktor ostatnio zdecydował się zamieszkać w domu opieki, ponieważ trudno było mu sobie poradzić w samotności Jak sam przyznaje, jest mu naprawdę dobrze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Odtwórca roli Maliniaka podjął ważną życiową decyzję.
Odtwórca roli Maliniaka podjął ważną życiową decyzję. (Forum)
d38jqzc

Roman Kłosowski od jakiegoś czasu mieszka w ośrodku pod Łodzią. Stamtąd też ma zdecydowanie bliżej do dzieci, które go częściej odwiedzają. Wszystko wskazuje na to, że czuje się doskonale.

Aktor mówi, że ma się świetnie i zajmują się nim serdeczni pracownicy. - Mogłem iść do Skolimowa, gdzie mam wielu kolegów, ale tutaj mam bliżej do dzieci, bo to niedaleko Łodzi, gdzie mieszkają. Teraz częściej mnie odwiedzają. Jest mi tu bardzo dobrze, dbają o mnie, mam rehabilitację. Bardzo mi się tu podoba. Wszyscy są tutaj bardzo serdeczni – mówił w rozmowie z "Super Expressem".

Kłosowskiemu w 2013 r. zmarła żona. Od momentu odejścia jego ukochanej mógł liczyć na pomoc sąsiadki. Niestety, ta niedawno zachorowała i umarła. Wobec tego aktor pozostał bez pomocy i zdecydował się na przeniesienie do ośrodka pod Łodzią, gdzie ma stałą opiekę.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d38jqzc

Podziel się opinią

Share
d38jqzc
d38jqzc