ycipk-3r4iu4

Romantyczne zdjęcia Andrzeja Wrony i Zofii Zborowskiej. "Z tym panem na koniec świata"

Miłość kwitnie. I to jak! Andrzej Wrona i Zofia Zborowska zaręczyli się i zdaje się, że nie mogą bez siebie żyć. Spójrzcie tylko na te romantyczne fotki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zofia Zborowska i Andrzej Wrona się zaręczyli
Zofia Zborowska i Andrzej Wrona się zaręczyli (East News, Fot: East News)
ycipk-3r4iu4

Andrzej Wrona i Zofia Zborowska potwierdzili swój związek pod koniec ubiegłeo roku, gdy opublikowali w mediach społecznościowych zdjęcia z wesela, na które wspólnie się wybrali. Kilka tygodni temu natomiast poinformowali o zaręczynach.

ZOBACZ TAKŻE: Celebrycko-sportowa śmietanka na ślubie Apoloniusza Tajnera: "Wszyscy chcieli go zobaczyć u boku 29-letniej wybranki"

ycipk-3r4iu4

"Oprócz 81 bloków w sezonie 2018/2019, w zeszły weekend udało mi się zrobić ten jeden, najważniejszy, pojedynczy blok na Zofię Zborowską. Dowód na rzeczonym zdjęciu" - czytaliśmy na profilu na Instagramie sportowca.

Dziś są najgoretszą parą w polskim show-biznesie i nie szczędzą sobie czułości w mediach społecznościowych. Ostatnio na instagramowym profilu aktorki pojawiło się romantyczne ujęcie w negliżu na Seszelach.

"Z tym panem na koniec świata" - pisze Zborowska, a pod zdjęciem para otrzymała lawinę komplementów. Życzymy dużo szczęścia!

ycipk-3r4iu4
Polub WP Gwiazdy
ycipk-3r4iu4
ycipk-3r4iu4
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3r4iu4