ycipk-2k65oa

Romantyczne zdjęcie Kingi Rusin z partnerem na wakacjach

Kinga Rusin nieustannie zachwyca swoich fanów zdjęciami na Instagramie z odległych zakątków świata. Dziennikarka właśnie podzieliła się romantyczną fotką z Karaibów u boku partnera, prawnika Marka Kujawy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kinga Rusin prowadzi aktywne życie zawodowe.
Kinga Rusin prowadzi aktywne życie zawodowe. (Instagram.com)
ycipk-2k65oa

48-letnia prowadząca programu "Dzień dobry TVN" lubi chwalić się egzotycznymi podróżami w mediach społecznościowych. Kinga Rusin pod ostatnim zdjęciem wytłumaczyła się, dlaczego tak często wyjeżdża.

Dziennikarka prowadzi także firmę kosmetyczną Pat&Rub i to dlatego jeździ po całym świecie, szukając nowych, naturalnych składników i technologii. W podróżach biznesowych towarzyszy jej partner życiowy, a zarazem wspólnik, Marek Kujawa.

ycipk-2k65oa

Para chroni swoją prywatność i rzadko pokazuje się wspólnie. Jednak na prywatnym koncie na Instagramie dziennikarka chętnie dzieli się swoim szczęściem. Na ostatnim zdjęciu uśmiechnięci i zakochani Kinga Rusin i Marek Kujawa wyglądają jak para nastolatków.

Dziennikarka jest związana z prawnikiem od 9 lat. Para poznała się na wakacjach na Rodos. Jak widać wspólne podróżowanie stało się kluczem do ich szczęścia.

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2k65oa

ycipk-2k65oa
ycipk-2k65oa