Trwa ładowanie...
dfsmfuj

Romantyczne zdjęcie Kingi Rusin z partnerem na wakacjach

Kinga Rusin nieustannie zachwyca swoich fanów zdjęciami na Instagramie z odległych zakątków świata. Dziennikarka właśnie podzieliła się romantyczną fotką z Karaibów u boku partnera, prawnika Marka Kujawy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kinga Rusin prowadzi aktywne życie zawodowe.
Kinga Rusin prowadzi aktywne życie zawodowe. (Instagram.com)
dfsmfuj

48-letnia prowadząca programu "Dzień dobry TVN" lubi chwalić się egzotycznymi podróżami w mediach społecznościowych. Kinga Rusin pod ostatnim zdjęciem wytłumaczyła się, dlaczego tak często wyjeżdża.

Dziennikarka prowadzi także firmę kosmetyczną Pat&Rub i to dlatego jeździ po całym świecie, szukając nowych, naturalnych składników i technologii. W podróżach biznesowych towarzyszy jej partner życiowy, a zarazem wspólnik, Marek Kujawa.

Para chroni swoją prywatność i rzadko pokazuje się wspólnie. Jednak na prywatnym koncie na Instagramie dziennikarka chętnie dzieli się swoim szczęściem. Na ostatnim zdjęciu uśmiechnięci i zakochani Kinga Rusin i Marek Kujawa wyglądają jak para nastolatków.

Dziennikarka jest związana z prawnikiem od 9 lat. Para poznała się na wakacjach na Rodos. Jak widać wspólne podróżowanie stało się kluczem do ich szczęścia.

dfsmfuj

Podziel się opinią

Share

dfsmfuj

dfsmfuj