Trwa ładowanie...
romuald lipko

Romuald Lipko walczy z chorobą nowotworową. Budka Suflera wystosowała oświadczenie

Wieść o problemach zdrowotnych Romualda Lipko pojawiła się na oficjalnym profilu Budki Suflera na Facebooku. Zespół poinformował, że muzyk zmaga się z chorobą nowotworową.

Share
Romuald Lipko walczy z chorobą nowotworową. Budka Suflera wystosowała oświadczenie
Źródło: East News, Fot: East News
d1rfcbu

Jak czytamy w oświadczeniu grupy, muzyk usłyszał diagnozę kilka tygodni temu. Początkowo przebywał w szpitalu na Banacha w Warszawie, a ostatnie dwa tygodnie w klinice w Magdeburgu. Koledzy z zespołu są w stałym kontakcie z Lipko. Po powrocie z niemieckiej kliniki przekazali fanom pełną nadziei wiadomość.

- Nie nam muzykom relacjonować działania medycyny na najwyższym poziomie, ale zrozumieliśmy jedno. Jest realna szansa zwycięstwa w tej jakże trudnej walce, a stan ducha naszego kolegi jest czynnikiem niezwykle ważnym – napisano w komunikacie.

Przedstawiciele Budki Suflera dodają, że muzyk jest świadom swojego stanu zdrowia, ale najwyraźniej jest dobrej myśli i już snuje plany na przyszłość. W związku z tym zespół wystosował do fanów pewien apel.

- Zwracamy się z prośbą do wszystkich, którym piosenki Romka sprawiły kiedykolwiek radość o choćby malutki, ale szczery gest wsparcia, o króciutką, życzliwą myśl, o pełne uśmiechu wspomnienie samego siebie słuchającego Jego muzyki… - czytamy.

Romualdowi Lipko życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

d1rfcbu

Podziel się opinią

Share
d1rfcbu
d1rfcbu