Trwa ładowanie...
d3wsmus

Rosati wyprawiła urodziny córce. Pojawiły się celebrytki

Weronika Rosati wyprawiła urodziny córeczce. Przyszły znane gwiazdy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Weronika Rosati
Weronika Rosati (Materiał prasowy, Fot: Materiały prasowe)
d3wsmus

Od kilku dni media opisują życie prywatne Weroniki Rosati. Aktorka udzieliła wywiadu magazynowi "Gala", w którym opowiedziała o rozstaniu z ojcem swojego dziecka, Robertem Śmigielskim. Gwiazda wyjawiła m.in. że znany ortopeda ma już ośmioro dzieci z czterema różnymi kobietami. Podobno niezbyt dobrze traktował też Rosati, kiedy była w ciąży.

Wyznanie aktorki zaczęły publicznie komentować inne osoby publiczne. W obronie Śmigielskiego stanęły m.in. Krystyna Demska-Olbrychska, żona Daniela Olbrychskiego i Ilona Łepkowska. Po stronie Weroniki opowiedziała się zaś Magdalena Środa.

d3wsmus

Rosati regularnie odpowiada na krytykę Demskiej-Olbrychskiej na Facebooku. W przedświąteczny weekend postanowiła jednak skupić się na czymś innym. Weronika wyprawiła w modnej warszawskiej restauracji pierwsze urodziny córeczki. Z mediów społecznościowych wynika, że przyszła m.in. Marta Żmuda-Trzebiatowska, a także Anna Wendzikowska.

Dziennikarka sama ostatnio przeżyła rozstanie. Tuż po narodzinach drugiego dziecka, Wendzikowska rozstała się z biznesmanem. Nie są znane oficjalne przyczyny rozpadu tej relacji. Prezenterka podkreśla jednak cały czas, że samotne macierzyństwo daje jej w kość. Doskonale więc rozumie Weronikę.

Wendzikowska i Rosati opublikowały zdjęcia z pierwszych urodzin Elizabeth w sieci.

  Instagram.com
(Instagram.com)
  Instagram.com
(Instagram.com)

ZOBACZ TAKŻE: Rosati próbuje dopiec byłemu? "Wiedziała, z kim zachodzi w ciążę"

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3wsmus

Podziel się opinią

Share
d3wsmus
d3wsmus