Trwa ładowanie...
d4iuzmk

Ross From Friends kolejnym artystą na koncercie Flume. 28 października w Warszawie

Ross From Friends, czyli Felix Weatherall - to brytyjski DJ i zdumiewający swoim stylem producent, którego pseudonim sceniczny pochodzi od jednego z bohaterów serialu "Przyjaciele”. Członek rodziny Brainfeeder należącej do Flying Lotus.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ross From Friends, czyli Felix Weatherall - to brytyjski DJ i producent
Ross From Friends, czyli Felix Weatherall - to brytyjski DJ i producent (Materiały prasowe)
d4iuzmk

Artysta zainspirowany oldschool’owym hip-hopem stworzył własną definicję house’u i produkuje muzykę, która jest połączeniem techno w estetyce lo-fi oraz miękkich sampli wokalnych. Ross From Friends czerpie również inspiracje z takich gatunków jak italo disco, Hi-NRG czy Eurobeat lat 80’ – totalna, szalona mieszanka!

Po kilku bardzo dobrze przyjętych przez krytyków EP’kach, w 2018 wydał swój debiutancki LP "Family Portrait”. Supportował m.in. Little Dragon podczas trasy po UE w 2017 roku oraz zagrał headlinerską trasę po UE i USA we wrześniu i październiku 2018 r. (wystąpił również w Polsce).

Przypominamy, że tydzień temu ogłoszony został pierwszy artysta, który będzie supportował koncert Flume – Bass Astral

Kuba Tracz szerzej znany jako Bass Astral – współtwórca genialnego elektronicznego duetu Bass Astral x Igo, wystąpi przed głównym artystą, podczas jego warszawskiego koncertu w COS Torwar już 28 października!

d4iuzmk

We wrześniu Kuba oficjalnie rozpoczął swoją trasę SOLO AKT, która również stała się zapowiedzią pierwszego solowego albumu "Techno do Miłości”, który ukaże się już w przyszłym roku.

Materiały prasowe

Ten fantastyczny producent i multiinstrumentalista w swoich setach przemyca najróżniejsze gatunki i stylistyki - "Muzyka elektroniczna stanowi dla mnie obszar, sposób wyrazu, gamę barw, paletę brzmień i możliwości”.

Jego niespotykana wrażliwość muzyczna, zamiłowanie do eksperymentowania i brak stawiania sobie granic w tworzeniu, kreuje w nim tę wyjątkowość, która dana jest tylko nielicznym artystom. Elektroniczne brzmienia oraz szalone, nieoczywiste dźwięki, tworzone przez Bassa Astrala, wprawiają w stan muzycznej hipnozy, pozwalając się w nich całkowicie zatracić.

Szykujcie się na genialną muzyczną ucztę!

Bilety: http://flu.me/Warsaw

d4iuzmk

Podziel się opinią

Share

d4iuzmk

d4iuzmk