Trwa ładowanie...

Rosyjski aktor, Ivan Krasko, rozwodzi się ze swoją żoną młodszą aż o 60 lat

Przyczyna? Dziewczyna nie chce mieć z nim dzieci.

Share
Rosyjski aktor, Ivan Krasko, rozwodzi się ze swoją żoną młodszą aż o 60 lat
Źródło: East News
d47mkfe

Aktor, który zagrał w ponad 140 rosyjskich i radzieckich filmach 3 lata temu pobrał się z młodziutką Natalią, która wtedy miała zaledwie 25 lat.

Ponoć niemal od razu odmówiła dzielenia z nim małżeńskiego łoża, a przyczyną tej odmowy miał być... strach przed ciążą. Najwyraźniej Natalia przespała lekcje biologii o antykoncepcji i planowanym rodzicielstwie. Krasko jest tak zdeterminowany, by spłodzić i prawdopodobnie niebawem osierocić potomka, że postanowił rozwieść się ze swoją żoną.

d47mkfe

Natalia tłumaczy, że boi się zostać samotną matką, bo sama wychowywała się w biednej rodzinie i boi się, że podzieli los swojej matki. Co ciekawe: wieść o papierach rozwodowych zastała ją w... Hiszpanii, gdzie bojąca się ubóstwa pani Krasko spędzała wakacje.

Najwyraźniej jest to historia stara jak świat, albo jak Ivan Krasko: młoda dziewczyna chętnie pobrała się z leciwym bogaczem, ale nie przemyślała do końca konsekwencji tej decyzji. Moskiewskie media nie podają, czy zakochani podpisali trzy lata temu intercyzę.

East News
Źródło: East News
d47mkfe

Podziel się opinią

Share
d47mkfe
d47mkfe