Trwa ładowanie...
d2rvt0q

Rozczulające zdjęcie Zielińskiej. Każdy się przy nim wzruszy

Radość ze Świąt tkwi głównie w obecności bliskich. Jest tym większa, im większa rodzina i rośnie gdy pojawiają się jej nowi członkowie. Momenty te doceniają głównie świeżo upieczone mamy, a jedną z nich jest w tym roku Katarzyna Zielińska. Aktorka opublikowała na swoim profilu na Instagramie bardzo wzruszające zdjęcie. Zobaczcie sami!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Zielińska
Katarzyna Zielińska (Archiwum prywatne)
d2rvt0q

Pierwsze święta z dzieckiem zawsze są magiczne, ale Boże Narodzenie z noworodkiem jest absolutnie wyjątkowe. To widać na zamieszczonym przez Zielińską zdjęciu i jego opisie:

  Instagram.com

To nie pierwsza rozczulająca publikacja aktorki. Kasia zaraz po porodzie pochwaliła się szczęśliwym rozwiązaniem ciąży na swoim Instagramie. Zamieściła na nim zdjęcie rączki jej dziecka oraz wzruszający wpis: - Najpiękniejszy, najbardziej wyczekiwany, najukochańszy, pachnący czymś najcudowniejszym na świecie „PREZENT POD CHOINKĘ”. Nie mogłam sobie wymarzyć czegoś piękniejszego. Dziękuję losowi że po raz drugi jestem tak szczęśliwa. Nieustannie wącham mojego małego Mistrza i tulę do serca. Pozdrawiamy Was. Mama małego księcia i starszego rycerza.

d2rvt0q

Z pewnością tegoroczne Święta w jej rodzinie należą do udanych. Katarzynie Zielińskiej i jej pociechom życzymy wszystkiego najlepszego!

  WP.PL
d2rvt0q

Podziel się opinią

Share

d2rvt0q

d2rvt0q