Trwa ładowanie...

Rozenek, Lewandowska i inne gwiazdy. Mało znane nazwiska panieńskie. Odgadniesz wszystkie?

Małgorzata Rozenek-Majdan, Anna Lewandowska, Dorota Wellman czy Magda Gessler o swoich panieńskich nazwiskach nie wspominają od lat. Niektóre trudno znaleźć nawet w internetowych encyklopediach, dlatego przed czytelnikami stoi niełatwe wyzwanie. Jak przed ślubem nazywały się polskie gwiazdy?

Rozenek, Lewandowska i inne gwiazdy. Mało znane nazwiska panieńskie. Odgadniesz wszystkie?Źródło: ONS.pl
d1sqg4v
d1sqg4v

W najnowszej odsłonie naszego gwiazdorskiego quizu skupiliśmy się na panieńskich nazwiskach znanych osób. Oprócz wspomnianych już Rozenek, Lewandowskiej czy Gessler, na naszych czytelników czeka trudne wyzwanie wskazania wielu innych nazwisk, które znane osoby ze świata mediów i celebryckich ścianel nosiły zaraz po urodzeniu.

Jak nazywała się kiedyś Anna Popek, Iwona Pavlović czy Katarzyna Dowbor? Pamiętacie pierwsze nazwisko Izabelli Trojanowskiej? W naszym quizie możecie sprawdzić swoją wiedzę w zasadzie bezużyteczną. Ale w sumie też taką, którą możecie popisać się przed znajomymi, kiedy już zostaną zniesione ograniczenia spotkań związane z pandemią koronawirusa.

A jeśli powyższe wyzwanie to dla was za mało, możecie się też sprawdzić w prawdziwych nazwiskach gwiazd, o które pytaliśmy ostatnim razem. Powodzenia!

d1sqg4v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1sqg4v