Trwa ładowanie...
04-10-2016 19:03

Rozenek o kłótniach z mężem: "my furii dostajemy, ale nie obrażamy się na siebie"

Para pokazała, jak na co dzień się dogaduje występując w programie "Azja Express". To wtedy padły słynne słowa rozzłoszczonej Rozenek do Majdana "nie mów do mnie teraz", a fani zakochanych stali się światkami jednej z ich awantur. Czy małżonkowie kłócą się podobnie po zalegalizowaniu swojego związku?

Share
Rozenek o kłótniach z mężem: "my furii dostajemy, ale nie obrażamy się na siebie"Źródło: AKPA
d3s2nbz

Emocje w programie sprawiły, że Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan nie mogli zaliczyć tego wyjazdu do romantycznych wycieczek. Para często się sprzeczała i obwiniała wzajemnie za niepowodzenia. Mimo konfliktów nigdy jednak nie przestali się wspierać i zawsze dochodzili do porozumienia.

Okazuje się, że małżonkowie świetnie radzą sobie w sytuacjach spornych, a ich zachowanie w programie mogło być przez wiele osób po prostu źle odebrane.

- My jesteśmy taką włoską rodziną i u nas jest taka sinusoida. Jak się kłócimy, tzn. dyskutujemy, to ja mam bardzo donośny głos, Radosław też, więc u nas jest wszystko takie głośne. Ale dla nas to jest miła rozmowa, tylko po prostu ożywiona. Dla kogoś może to wyglądać na jakąś wielką scenę. My się w ogóle nie kłócimy, my tylko furii dostajemy, ale nie obrażamy się na siebie. A godzimy się cały czas, bez kłótni - przyznała Małgorzata Rozenek w rozmowie z "Super Expressem".

d3s2nbz

Jak myślicie, nowożeńcy powinni jednak zdecydować się na wspólne reality show?

Domyślny opis zdjęcia na stronę główną East News
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną Źródło: East News
Ma��gorzata Rozenek, Rados��aw Majdan AKPA
Ma��gorzata Rozenek, Rados��aw Majdan Źródło: AKPA
d3s2nbz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3s2nbz
d3s2nbz