Trwa ładowanie...
d20431a

Rozenek pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Ciężko ją rozpoznać

Obecnie jest jedną z największych gwiazd polskiej telewizji. Jak wyglądała przed laty? Zobaczcie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcia z przeszłości
Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcia z przeszłości (Instagram.com, Fot: m_rozenek)
d20431a

Małgorzata Rozenek jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Ze swoimi fanami dzieli się kulisami pracy, życiem rodzinnym, podróżami, a także swoimi uroczymi psiakami. Prezenterka często wchodzi w interakcje z fanami. Ostatnio zamieściła na Instagramie fotkę, której chyba nikt się nie spodziewał.

Gwiazda, której wiecznie zarzuca się to, że oszukuje fanów, jeśli chodzi o wiek, pochwaliła się fotkami sprzed kilkunastu lat. Na jednej Rozenek leży na kanapie, gdzie towarzyszy jej ukochany psiak, a na drugiej bawi się z pupilem. Prezenterka dodała też post.

- Taka mnie jakaś melancholia dziś złapała...Miałam cudowne dzieciństwo, również dzięki naszym kochanym psom <3 Niutka i Drops. Jak nazywały się wasze psy z dzieciństwa?
W komentarzach pojawiło się setki odpowiedzi. Widać, że gwiazda ma bardzo aktywnych fanów, którzy chętnią z nią dyskutują na przeróżne tematy. Poznalibyście, że na zdjęciach jest ulubiona przez widzów Małgorzata Rozenek?

   Instagram.com
(Instagram.com)

ZOBACZ TAKŻE: Rozenek zdominowała "Iron Majdan": "Klnie i wydziera się na biednego Radka!"

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d20431a

Podziel się opinią

Share
d20431a
d20431a