Trwa ładowanie...
d1uo03z

Rozenek ściska się z Majdanem na materacu. "Myślałam, że to Cristiano Ronaldo"

"Perfekcyjna" z rodziną wyjechała na rajskie wakacje. Nie może wobec tego zabraknąć relacji z wyjazdu w mediach społecznościowych. Każde nowe zdjęcie wywołuje sporo emocji wśród internautów. Tak też było tym razem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Małgorzata i Radosław na wakacjach.
Małgorzata i Radosław na wakacjach. (Instagram.com, Fot: www.instagram.com/m_rozenek)
d1uo03z

Niewątpliwie dla większości gwiazd wyjazd na egzotyczne wakacje jest ucieczką od show biznesu i odpoczynkiem od stresującej pracy związanej z mediami. Odcinając się od medialnego zgiełku nie rezygnują z relacjonowania luksusowych wakacji w mediach społecznościowych.

I choć wiele osób zarzuca gwieździe TVN-u zatarcie granic przyzwoitości, to wciąż pokazuje swoją sylwetkę w skąpych strojach, wygrzewając się w promieniach słońca.

Rozenek pochwaliła się również fotką, na której nie szczędzi sobie czułości razem z ukochanym mężem, Radosławem Majdanem. Tym razem jednak próżno szukać hejtu. Internauci są wręcz zachwyceni i zalali ich komplementami. Co ciekawe, Małgorzata została porównana do Britney Spears, a Radosław do… Cristiano Ronaldo.

d1uo03z

"Myślałem, że to zdjęcie Britney Spears", "Pięknie", "Słodko", "Ja myślałam w pierwszej chwili,że to Cristiano Ronaldo", "Uwielbiam na was patrzyć", "Piękny brzuch". "Super figura", "Super zdjęcie", "Jesteście najfajniejszą parą. Dobrze Was się ogląda", "No uroczy jesteście. Zdecydowanie najciekawsza, najpiękniejsza polska para" - czytamy pod postem.

Oprócz tego wśród zdjęć widzimy także te z synami.

Też uważacie, że Małgorzata i Radosław to idealna para?

d1uo03z

ZOBACZ TEŻ, CO MAJDANOWIE SĄDZĄ O PROGRAMIE "IRON MAJDAN"

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1uo03z

Podziel się opinią

Share
d1uo03z
d1uo03z