Trwa ładowanie...

Rozenek wrzuciła zdjęcie ze spotkania z gwiazdami. Internauci zwrócili uwagę na minę Majdana. "Radzio coś w innym świecie"

"Perfekcyjna" na swoim Instagramie wrzuciła fotkę z przyjaciółmi, którzy zaistnieli w polskim show biznesie. Uwagę internautów przykuła jednak... mina Radosława Majdana.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Rozenek wrzuciła zdjęcie ze spotkania z gwiazdami. Internauci zwrócili uwagę na minę Majdana. "Radzio coś w innym świecie"Źródło: Instagram.com, fot: m_rozenek
dmck7cp

Na fotce widzimy Patricię Kazadi, Leszka Stanka, Antka Królikowskiego oraz Julię Wieniawę. Wszyscy siedzą na kanapie przy kieliszku wina(?) i uśmiechają się do siebie. Jedynie Radosław ma minę zupełnie odbiegającą od reszty. Zauważyli to spostrzegawczy internauci, którzy nie omieszkali skomentować tego pod fotką.

- "Radzio z miną: Boże w co ja wlazłem A tak poza tym pozazdrościć", "Radzio coś w innym świecie", "Pan Radek chyba zmęczony", "Majdana zamurowało", "Pysiula chyba za dużo winka wypiła" – pisali fani.

Zaproszeni goście bawili się doskonale. – "Było mega, jak zawsze" – skomentował Stanek, który znajduje się na zdjęciu.

Spotkanie w takiej licznej grupie gwiazd może świadczyć tylko o nowym projekcie, który "Perfekcyjna" zapowiedziała jako sekretny. Czekamy zatem na efekty tych spotkań Oby były owocne!

Też zwróciliście uwagę na minę Majdana?

ZOBACZ TAKŻE: Rozenek: "Po rozstaniu z mężczyzną, dziewczyny biorą się mocno za siebie"

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dmck7cp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dmck7cp