Rozenek zazdrosna o pierwszą żonę Majdana
None
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
Czyżby w kreowanym na idealny związku Perfekcyjnej Pani Domu i jej ukochanego pojawił się brak zaufania? Małgorzata Rozenek nie ukrywa już nawet, że jest zazdrosna o Radosława Majdana.
Małgosia zawsze podkreśla, że "baby wariują na jego punkcie". Bardzo denerwują ją kobiety, które wyraźnie z nim flirtują i podrywają go nawet na jej oczach - powiedziała "Świat&Ludzie" przyjaciółka telewizyjnej gwiazdy.
Rozenek stała się szczególnie czujna, kiedy okazało się, że do Warszawy ma się przeprowadzić Sylwia Majdan, była żona jej narzeczonego.
Sylwia Majdan
Sylwia Majdan, Radosław Majdan
Lubię Radosława, a nasze relacje są wysoce kulturalne. Jest fantastycznym człowiekiem, fajnym kolegą. Mam dobre wspomnienia, ponieważ Radek to po prostu fajny facet - wyznała projektantka.
Małgorzata Rozenek
Chociaż przyjaciele próbują tłumaczyć Małgorzacie, że przeprowadzka byłej żony Radka to nic wielkiego, dla niej to spore przeżycie.
Sama nie lubi wspomnień i wolałaby, żeby jej partner także pozamykał poprzednie rozdziały. Niestety, jej ukochany nie potrafi odmawiać pomocy. Jeśli była zona prosi go o przysługę, zawsze stanie na wysokości zadania, by sprostać jej oczekiwaniom. Dla pani Małgorzaty to duży dyskomfort - czytamy w "Świat&Ludzie".
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
Rozenek na każdym kroku podkreśla, że znalazła księcia z bajki, że Majdan nie ma wad. W rozmowie z koleżankami zachwyca się tym, jak bardzo jest męski. Jej zdaniem ma doskonałe podejście do dzieci, a ją samą traktuje jak królową.
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
Chciałaby, żeby ten stan trwał jak najdłużej. Majdan uspokaja ją i tłumaczy, że nie powinna się o nic martwić, a to, że pomaga innej kobiecie, nie oznacza, że przestał kochać narzeczoną.
Czy te zapewniania wystarczą, by uspokoić gwiazdę?