ycipk-2o9yy7

Roznerski skomentował związek z Kalską. Do tej pory się nie wypowiadał

O nowym związku w show biznesie informowały wszystkie media. Odkąd pojawiła się informacja, że Roznerski spotyka się z koleżanką z planu "M jak miłość", serca fanek przystojnego aktorka zostały złamane...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Para wygląda na szczęśliwą.
Para wygląda na szczęśliwą. (ons.pl, Fot: ons.pl)
ycipk-2o9yy7

Związek Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego był do pewnego momentu owiany nutką tajemnicy. Sporo plotkowano na ten temat. Roznerski jednak w pewnym momencie opublikował na swoim Instagramie zdjęcie splecionych dłoni. Romantyczna fotografia była oficjalnym potwierdzeniem tego, że aktor jest szczęśliwie zakochany.

I choć tak naprawdę aktor nie wypowiadał się na ten temat, w rozmowie z "Super Expressem" zapytany o relację z ukochaną, powiedział: - Może nie będę opowiadał jak to się zaczęło. Zostawię dla siebie.

ycipk-2o9yy7

- Z Adrianą znamy się już dłuższy czas. Znaliśmy się jeszcze zanim spotkaliśmy się na planie "M jak miłość". Nasza historia tak się rozwijała, rozwijała, aż po prostu rozwinęła się do tego momentu, w którym jesteśmy teraz – dodał odpowiadając na pytanie.

Trzeba przyznać, że to naprawdę bardzo dobry czas dla Roznerskiego. Jest jednym z najbardziej lubianych aktorów. Uznaniem jego pracy jest chociażby tegoroczna Telekamera, którą otrzymał. - Czuję, że pracuję. Jak aktor pracuje, to znaczy, że prawdopodobnie jest w jakiś sposób lubiany i po prostu jest na niego popyt – mówił w "Super Expressie".

Wcześniej o związku aktora wypowiedział się m.in. jego menadżer w rozmowie z "Party" - Mikołaj jest w szczęśliwym związku, o czym publicznie może bez wątpienia świadczyć jego zdjęcie na Instagramie

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć dalszych sukcesów w zawodzie i w życiu prywatnym.

ycipk-2o9yy7
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2o9yy7

ycipk-2o9yy7
ycipk-2o9yy7