WP

Rozwiedli się. Aneta Todorczuk i Marcin Perchuć nie są już razem

Aneta Todorczuk i Marcin Perchuć nigdy nie uchodzili za wzorową parę, ale jednak ze wszystkich kryzysów udało im się wychodzić obronną ręką. Niestety ich małżeństwo to już przeszłość.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Para była ze sobą od kilkunastu lat
Para była ze sobą od kilkunastu lat (ONS.pl)
WP

Aneta Todorczuk potwierdziła plotki o rozstaniu z mężem. - Rozwiedliśmy się już kilka miesięcy temu - ujawnia gwiazda w rozmowie z "Plejadą".

Marcin Perchuć był widziany niedawno w towarzystwie innej kobiety. Obydwoje cieszyli się własnym towarzystwem jedząc posiłek w restauracji. Jak podaje tygodnik "Na żywo", aktor wyprowadził się od Anety Todorczuk już jakiś czas temu. Podobno parze nie układało się od dawna.

"W życiu Marcina, który jest dziekanem wydziału aktorskiego warszawskiej szkoły teatralnej, pojawiła się fascynacja inną kobietą, podobno studentką" - donosi tygodnik.

WP

Przypomnijmy, że wiele lat temu to właśnie Aneta była młodą studentką, a Marcin wykładowcą na uczelni.

Czy to nowa kobieta była powodem rozstania? W jednym z wywiadów Aneta Todorczuk przyznała, że między partnerami zawsze były spore różnice.

Zobacz też: Perchuciowie od 15 lat razem. Jaki jest ich przepis na udany związek?

- Oboje kochamy aktorstwo, dużo o nim rozmawiamy, ale wydaje mi się, że czasem to utrudnia wspólne życie. Szczególnie, gdy jedna ze stron dostaje więcej propozycji i jej kariera przyspiesza - powiedziała Aneta.

WP

Tą stroną, która miała zdecydowanie więcej pracy był jej mąż. Podczas, gdy Aneta zajmowała się domem i wychowywaniem dwójki dzieci, to Marcin rozwijał się zawodowo i mnóstwo czasu spędzał poza domem. Dopiero, gdy dzieci podrosły, Aneta zaczęła realizować własny aktorski potencjał, pojawiając się na deskach teatru.

Marcin też nie zwolnił. W ubiegłym roku mogliśmy oglądać go w serialu "1983", a w tym roku pojawi się w dwóch fabularnych produkcjach. Nic dziwnego, że parze do siebie nie po drodze.

Polub WP Gwiazdy
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP