Trwa ładowanie...

Rozwód służy byłej żonie Durczoka. "Moje życie jest teraz przyjemniejsze"

- Dziś bardziej się lubię i poczucie, że pewnych rzeczy już nie muszę, że zniknęły ograniczenia, które mi doskwierały - wyznała dziennikarka w rozmowie z "Super Expressem".

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Rozwód służy byłej żonie Durczoka. "Moje życie jest teraz przyjemniejsze"Źródło: East News
d2yeyrl
d2yeyrl

Marianna Dufek-Durczok i Kamil Durczok byli małżeństwem przez prawie 20 lat. Życie dziennikarki wywróciło się do góry nogami, kiedy na jaw zaczęły wychodzić informacje dotyczące jej męża. Mówiono o mobbingu i molestowaniu pracowników, a także o tym, jak Durczok prowadzał się w stolicy. Mimo to, Dufek stała murem za mężem. Kiedy wszystko się uspokoiło, dziennikarka TVP Katowice wniosła pozew o rozwód.

– To ja wniosłam pozew rozwodowy, ale nie ma jednak znaczenia, kiedy obie strony wiedzą, że nie chcą być razem. Nie jest moim przyjacielem, zawsze mieliśmy odrębne światy… - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem".

ZOBACZ TAKŻE: Durczok z żoną na kolejnej rozprawie!

Z perspektywy czasu decyzja o rozwodzie ze znanym dziennikarzem, była najlepszą z możliwych.

d2yeyrl

– Moja znajoma, profesor onkologii, powiedziała mi: „Pani Marianno, nie znam kobiety, która by straciła na rozwodzie”. Rozglądam się wśród znajomych i dochodzę do wniosku, że chyba ma rację - usłyszała, kiedy wahała się, co zdecydować.

Marianna Dufek-Durczok po rozwodzie bardzo odżyła. Zmieniła fryzurę, styl ubierania, znowu się zakochała.

– Dorastamy, starzejemy się, zmieniamy wewnętrznie, a to wszystko ma wpływ na to, jak wyglądamy. Błysk w oku – to oznaka, że dziś bardziej się lubię i poczucie, że pewnych rzeczy już nie muszę, że zniknęły ograniczenia, które mi doskwierały. Moje życie jest teraz przyjemniejsze. Odżyłam - wyznała.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2yeyrl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2yeyrl