Trwa ładowanie...
d3les87

Rubik opowiada o seksie z chłopakiem: "Namiętność była tak duża, że nie przestaliśmy. Rano byłam przerażona"

Anja Rubik postanowiła edukować Polaków w kwestii seksu. W sieci pojawiają się filmiki z udziałem gwiazd, które mówią o ważnych kwestiach związanych z życiem intymnym. Pojawił się też filmik z modelką w roli głównej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anja Rubik
Anja Rubik (Youtube.com)
d3les87

W kampani "#sexedpl" wzięli udział m.in. Maffashion, Maciej Stuhr, Magda Cielecka czy Monika Brodka. W piątek, 3 listopada pojawiło się też nagranie, w którym Anja Rubik zachęca aktywnie seksualnie kobiety do tego, aby zawsze miały przy sobie prezerwatywę. Modelka opowiedziała też swoją historię sprzed lat, która wiele ją nauczyła.

- Parę lat temu poznałam chłopaka, który bardzo mi się podobał. Zaczęliśmy się spotykać. Na kolejnym spotkaniu, zaczęliśmy się całować, było coraz bardziej gorąco. W momencie, kiedy wiedziałam, że posuniemy się dalej, zapytałam się, czy ma przy sobie prezerwatywę. On jej przy sobie nie miał, ale namiętność była tak duża, że nie przestaliśmy. Kolejnego ranka obudziłam się przerażona.

Rubik w dalszej części wideo opowiada, jakie podjęła kroki i dlaczego ważne jest to, aby kobiety również miały przy sobie zabezpieczenie. Zobaczcie nagranie!

ZOBACZ TAKŻE: Horodyńska broni Rubik: "To nie tylko wieszak. Nigdy nim nie była!"

d3les87

Podziel się opinią

Share

d3les87

d3les87