Trwa ładowanie...

Ruda miała romans z Czadomanem. "Zdradził swoją żonę ze mną"

Stała się gwiazdką disco polo po tym jak wystąpiła w teledysku Czadomana "Ruda tańczy jak szalona". Teraz wyznała, że z wokalistą łączyło ją więcej niż biznes.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Ruda miała romans z Czadomanem. "Zdradził swoją żonę ze mną"Źródło: Instagram.com
d45c8cl
d45c8cl

Justyna Karcz wraca do mediów dzięki programowi Mai Sablewskiej "SOS - Sablewska od stylu". Słynna Ruda z teledysku disco polo chce przejść radykalną metamorfozę i odciąć się od kiczowatego wizerunku. Dotychczas pojawiała się w różnych klipach disco polo, gdzie tańczyła. Próbowała też kariery wokalnej i telewizyjnej. Teraz Karcz pragnie zmienić się dla swojego narzeczonego Łukasza. Dziewczyna przefarbowała się na blond, a na co dzień pracuje jako bankier w instytucji finansowej. Powierzchowna zmiana jednak nie wystarczy. Justyna musi też rozliczyć się ze swoją przeszłością. Właśnie to skłoniło ją, by przyznać się, że miała romans z gwiazdorem disco polo. Zdradzał on z nią swoją żonę.

– Zdradził swoją żonę ze mną. Zdradzał ją przez osiem bitych miesięcy – wyjawiła Karcz.

Myślicie, że muzyk będzie miał Rudej za złe, że ujawniła ich tajemnicę? Więcej o Justynie Karcz dowiemy w premierowym odcinku "SOS - Sablewska od stylu”, który TVN Style wyemituje w niedzielę 18 marca.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d45c8cl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d45c8cl