Trwa ładowanie...

RUDNIK na TOP OF THE TOP Festival Sopot 2017

TOP OF THE TOP Festival Sopot 2017 to wyjątkowe, trzydniowe wydarzenie, które odbędzie się w jednym z najbardziej kultowych muzycznie miejsc w Polsce, Operze Leśnej. W dniach 18-20 sierpnia na deskach Opery pojawi się blisko pięćdziesięciu Artystów, a wśród nich RUDNIK!

RUDNIK na TOP OF THE TOP Festival Sopot 2017Źródło: Materiały prasowe
d1i0mb5
d1i0mb5

RUDNIK jest wszystkim doskonale znany jak główna twarz nieistniejącego już (niestety) zespołu Najlepszy Przekaz w Mieście. Ten wyjątkowo utalentowany artysta i producent muzyczny, którego znamy jako uczestnika największych festiwali oraz wydarzeń telewizyjno-radiowych, współtwórcę radiowych hitów, oraz jednego ze zdobywców nagrody specjalnej podczas "Polsat SuperHIT Festiwal" w koncercie "Radiowy Przebój Roku — Super Hit FM" za przebój "Zawsze do celu" oraz statuetki na "Lato Zet i Dwójki" wystąpi tym razem na TOP Of The TOP Festiwal Sopot 2017.

Posłuchaj Rudnika

RUDNIK z pewnością ponownie zdobędzie serca widowni Opery Leśnej i telewidzów, dla których przygotował specjalną muzyczną niespodziankę. Artysta wystąpi w sobotnim koncercie iDance, który zobaczycie w TVN. Oj będzie się działo!

d1i0mb5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1i0mb5