Trwa ładowanie...
d3yp8vi

Rusin planuje wielką wigilię. Zaprosiła Taco Hemingwaya i byłego męża

Kinga Rusin wykazała się wielką wyrozumiałością i gościnnością. Przy jej stole wigilijnym znajdzie się miejsce dla każdego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Kinga Rusin
Kinga Rusin (Instagram.com)
d3yp8vi

Ostatnio o córkach Kingi Rusin jest równo głośno, jak o sławnej mamie. Internauci z wypiekami na twarzy śledzą nowe doniesienia na temat życia prywatnego Poli i Igi. Wybrankiem starszej córki gwiazdy telewizji jest bramkarz Liverpoolu, Kamil Grabara. Studiująca w Londynie Iga związała się z kolei z najpopularniejszym raperem w Polsce, Taco Hemingwayem.

Rusin stwierdziła, że święta to najlepszy czas, by lepiej poznać chłopaków swoich córek. Oboje otrzymali zaproszenie na Wigilię w domu dziennikarki.

- Od dawna wiadomo, że Kinga jest fanką muzyki Taco Hemingwaya. Zawsze chciała zobaczyć go na koncercie - wyznała w "Party" znajoma Rusin.

d3yp8vi

Co ciekawe, przy stole wigilijnym znajdzie się też miejsce dla byłego męża gwiazdy. Jak donosi tygodnik "Na żywo", Kinga powiedziała Tomaszowi Lisowi, że jest mile widziany na uroczystej kolacji.

- Ona ma klasę, co pokazała już nieraz - wyjawia informator pisma. - Nigdy nie broniła córkom spotkań z ojcem, a wręcz dbała, by dziewczyny miały z nim jak najlepszy kontakt. Dlatego teraz też nie widzi problemu i jeśli tylko Tomasz wyrazi taką chęć, będzie dla niego miejsce przy wigilijnym stole. Córki pamiętają ostatnie rodzinne spotkanie na studniówce Igi. Rodzice serdecznie ze sobą rozmawiali, żartowali i okazywali sobie wzajemny szacunek - dodaje źródło.

Wygląda na to, że Kinga Rusin nie będzie w święta narzekać na nudę. Jej dom będzie pękał w szwach. Chcielibyśmy, żeby ktoś transmitował to na żywo...

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3yp8vi

Podziel się opinią

Share
d3yp8vi
d3yp8vi