Trwa ładowanie...

Russel Brand, były mąż Katy Perry, wziął ślub z Laurą Gallacher

Brytyjski komik, aktor i prezenter radiowy poślubił swoją partnerkę, Laurę Gallagher, w cichej uroczystości, która odbyła się w domu pary w Henley-on-Thames. Russel Brand zyskał popularność za sprawą nieudanego małżeństwa z piosenkarką Katy Perry. Po latach walki z nałogami 40-latek wyszedł na prostą.

Share
Russel Brand, były mąż Katy Perry, wziął ślub z  Laurą Gallacher
Źródło: Instagram.com
d1j9bwc

Zanim poślubił Katy Perry w 2010 roku, Brand spotykał się m.in. z Kate Moss, Courtney Love i Geri Halliwell. Małżeństwo z amerykańską piosenkarką na chwilę odwróciło uwagę mediów od jego licznych ekscesów. Komik walczył z uzależnieniem od heroiny i alkoholu, był aresztowany 11 razy.

Po hucznym weselu w indyjskim kurorcie para celebrytów szybko zaczęła przeżywać kryzys w związku. Oficjalnie małżeństwo z Perry trwało dwa lata, jednak Brand szybko wyprowadził się od żony. Piosenkarka nie komentowała rozstania, ale potem przyznała, że Russel powiadomił ją o rozwodzie za pomocą sms-a.

Laura Gallagher została partnerką Branda w 2015 roku. Jak powiadomił magazyn "The Sun" para właśnie wzięła ślub w swojej wiejskiej posiadłości w Henley-on-Thames. Wśród gości byli m.in Noel Gallagher i David Baddiel.

d1j9bwc

Para ma ośmiomiesięczną córeczkę Mabel.

Katy Perry spotyka się obecnie z aktorem, Orlando Bloomem.

d1j9bwc

Podziel się opinią

Share
d1j9bwc
d1j9bwc