Trwa ładowanie...

Russell Crowe pokazał zdjęcie swojej posiadłość w Australii po pożarze

Posiadłość Russella Crowe'a w Australii została zniszczona przez pożar. Ale po ulewnym weekendzie znów wszystko się zazieleniło.

Russell Crowe pokazał zdjęcie swojej posiadłość w Australii po pożarzeŹródło: Getty Images
d2pih43
d2pih43

Russell Crowe jest właścicielem 400-hektarowej posiadłości w Nala Glen w Australii. W grudniu aktor poinformował na Twitterze, że ogień, który od miesięcy trawi Australię, sięgnął również jego domu. Aktor i jego rodzina przebywali wtedy poza krajem i nikomu nic się nie stało. Crowe informował też, że nie ucierpiały jego konie, a żywioł zniszczył "tylko" kilka budynków.

W miniony weekend wschodnie wybrzeże Australii nawiedziły ulewne deszcze, które ugasiły część pożarów, jednak spowodowały kolejny kryzys – tym razem powodziowy.

Russell Crowe opublikował na Twitterze zdjęcia swojej posiadłości. Jedno zostało zrobione tuż po pożarze, a drugie po deszczu. Widać, jak szybko ulewy sprawiły, że wszystko znów się zazieleniło.

Russell Crowe nie wziął udziału w tegorocznej gali wręczenia Złotych Globów. Wygrał w kategorii "najlepszy aktor serialowy", a przemowę w jego imieniu wygłosiła Jennifer Aniston. Aktor zaapelował o podjęcie działań mających na celu przeciwdziałanie zmianom klimatycznym. W końcu na własnej skórze doświadczył ich efektów.

Zobacz: Prolog - Paweł Kapusta

d2pih43
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2pih43