Trwa ładowanie...
halo muzyka

Rusza program muzyczny Halo Muzyka

"Halo Muzyka” - to tytuł nowego programu muzycznego, którego pierwszy odcinek pojawił się w internecie 15 października. Występy na żywo, wywiady z artystami – a wszystko w malowniczych plenerach Jury Krakowsko – Częstochowskiej. Gościem inauguracyjnego odcinka jest legnicki zespół Kminek.

Share
Rusza program muzyczny Halo Muzyka
Źródło: Materiały prasowe
d303kqy

Pomysł na zrealizowanie muzycznego formatu chodził za mną od dłuższego czasu. Chciałem żeby było niebanalnie, żebyśmy wyszli z muzyką ze studia, z sali koncertowej, czy z klubu – mówi Tomasz Dziedzic, producent programu.

- Zobaczymy jaki będzie odzew na pierwszy odcinek, mamy ostatnio deficyt muzycznych programów w mediach, więc powinno być dobrze – dodaje.

Artyści zapraszani są do Kotowic – uroczego zakątka, położonego na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej. Krótkie przedstawienie gościa, wywiad (prowadzony przez Michała Sadanowicza – producenta tras koncertowych i pasjonata muzyki), występ na specjalnie przygotowanej scenie (100 procent na żywo).

Zobacz wideo:

- Koncepcja prosta, ale takie właśnie było założenie – nie kombinować za dużo. - Do udziału w programie zapraszamy szeroki wachlarz wykonawców - tych, którzy może nie okupują ścianek, portali, czy gazet, ale tworzą wartościową muzykę, wartą pokazania szerszej publiczności, a także topowe zespoły – podkreśla Tomasz Dziedzic.

d303kqy

Widzowie pierwszego odcinka będą mieli okazję poznać twórczość zespołu Kminek. Trio z Legnicy (w rozszerzonym składzie koncertowym) zaprezentuje dwa utwory z najnowszego wydawnictwa – minialbumu "V5”. Klimatyczne piosenki Kminka prezentowane były między innymi na antenie radiowej "Trójki” w audycji Marka Niedźwieckiego oraz w telewizyjnej "Dwójce”, w programie "To je Borowicz. Podróże ze smakiem”.

- Na planie programu czułam się jak w domu. Dlatego, że mieszkam niemal pod samym lasem. Śmiałam się, że ekipa filmowa mogła przyjechać do mnie i mielibyśmy praktycznie ten sam plener. Robota poszła bardzo sprawnie, do tego w sympatycznej, rodzinnej atmosferze – mówi Michalina Maruniak, wokalistka Kminka.

Format "Halo Muzyka” dostępny jest na kanale YouTube.

d303kqy

Podziel się opinią

Share
d303kqy
d303kqy