Trwa ładowanie...
d4ksm8u

Ruszył proces dilera gwiazd. Czy Cezary P. zdradzi nazwiska swoich klientów?

Ta sprawa wzbudziła spore zainteresowanie mediów, a także znanych biznesmenów i celebrytów, którzy zaopatrywali się u Cezarego P. Właśnie ruszył proces warszawskiego dilera.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ruszył proces dilera gwiazd, Cezarego P.
Ruszył proces dilera gwiazd, Cezarego P. (Policja)
d4ksm8u

Jak podaje "Fakt", we wtorek odbyło się posiedzenie przygotowawcze Sądu Rejonowego dla Warszawy Pragi Północ. Na ławie oskarżonych zasiadł Cezary P. 49-latek rozpoczął swój narkotykowy biznes w 2009 r. Przez te kilka lat mężczyzna wyrobił sobie markę, a zaopatrywali się u niego najbardziej wpływowi ludzie znani m.in. ze świata show-biznesu.

Według śledczych Cezary P. miał około 237 stałych klientów. Dzięki pieniądzom, które zarobił w narkobiznesie, otworzył knajpę, a jego dorobek szacuje się na około milion złotych. Co więcej, w sprzedawaniu narkotyków wspierały go żona Iwona i córka Patrycja. Dlatego też i one zasiądą na ławie oskarżonych, ponieważ przekazywały swoim znajomym numer dilera.

Wszystko skończyło się w 2016 r., kiedy Cezary P. został zatrzymany przez policjantów z Centralnego Biura Śledczego Policji w Warszawie. W jego aucie znaleziono wówczas 430 działek kokainy.

d4ksm8u

Proces w tej sprawie rozpocznie się 8 listopada. Wtedy Cezary P. złoży też wyjaśnienia. Z pewnością od tego, czy 49-latek będzie współpracował z sądem, zależy jego wymiar kary. Myślicie, że "wsypie" swoich klientów? Czy gwiazdy powinny się bać?

ZOBACZ TAKŻE: Zatrzymano Cezarego P., dilera celebrytów! W dwa lata zarobił milion!

d4ksm8u

Podziel się opinią

Share

d4ksm8u

d4ksm8u