Trwa ładowanie...

Ruszyła sprzedaż cegiełek na XIX Charytatywny Bal Dziennikarzy

Fundacja Charytatywny Bal Dziennikarzy w tym roku po raz ostatni zorganizuje największe wydarzenie towarzyskie karnawału, które w jednym miejscu i czasie gromadzi przedstawicieli wszystkich polskich mediów zjednoczonych we wspólnym, szczytnym celu.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Ruszyła sprzedaż cegiełek na XIX Charytatywny Bal DziennikarzyŹródło: Materiały prasowe
d3p6863
d3p6863

16 lutego 2019r., w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej odbędzie się XIX Charytatywny Bal Dziennikarzy, na który cegiełkę można kupić od dziś.

W tym roku impreza odbędzie się po raz ostatni i organizatorzy liczą na to, że będzie to pożegnanie w wielkim stylu.

"Podczas kilkunastoletnie działalności udało nam się zebrać ponad 4 miliony złotych i wesprzeć wiele instytucji. W minionym roku pobiliśmy rekord zebranych pieniędzy, gromadząc blisko pół miliona złotych. Liczymy na równie hojnych gości w tym roku, a pieniądze z aukcji przekażemy instytucji, która pomimo, iż jest niewielka, robi co może, by nieść pomoc potrzebującym” – mówi Mateusz Hładki, Prezes Fundacji Charytatywny Bal Dziennikarzy, dziennikarz telewizji TVN

Na uroczystość, która odbędzie się 16 lutego 2019r. w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej cegiełkę można kupić od dziś. Ruszyła bowiem stacjonarna i internetowa sprzedaż cegiełek w trzech różnych cenach. 900 zł kosztować będzie jedno miejsce siedzące, 450 zł jedno miejsce stojące dla gości, którzy nie są dziennikarzami, 200 zł miejsce stojące dla dziennikarza oraz 200 zł miejsce stojące dla osoby towarzyszącej dziennikarzowi.

d3p6863

Sprzedaż cegiełek odbywać się w siedzibie agencji Rubicon Media na Saskiej Kępie przy ulicy Złoczowskiej 25 od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-17:00 oraz za pośrednictwem strony internetowej www.baldziennikarzy.org

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3p6863
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3p6863