Trwa ładowanie...
d4ss0rh
News

Ryan Gosling i Eva Mendes znów zostali rodzicami?

Zachodnia prasa nie przestaje plotkować na temat drugiego dziecka Evy Mendes i Ryana Goslinga. Podobno ich córeczka urodziła już jakiś czas temu, a para ukryła ten fakt przed mediami!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ryan Gosling i Eva Mendes znów zostali rodzicami?
(East News)
d4ss0rh

Eva Mendes i Ryan Gosling poznali się na planie filmowym i ponoć zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. Długo ukrywali swój związek. Nie zrobili też medialnego wydarzenia z narodzin ich pierwszego dziecka. O tym, że gwiazda ma urodzić, tabloidy dowiedziały się miesiąc przed porodem.

Aktorska para ponownie udowodniła, że nie trzeba ujawniać każdego szczegółu ze swojego prywatnego życia, żeby odnosić sukcesy w show biznesie. W połowie kwietnia w mediach pojawiła się informacja, że gwiazda spodziewa się drugiego dziecka, które ma się urodzić już niebawem, gdyż Mendes jest już w trzecim trymestrze ciąży.

Teraz dowiadujemy się, że ich pociecha najprawdopodobniej jest już na świecie i jest to dziewczynka! Redakcja serwisu TMZ donosi, że córeczka Mendes i Goslinga nazywa się Amada.

d4ss0rh

Ryan Gosling był ostatnio widziany, jak wychodził ze szpitala położniczego. Zapytany jednak przez fotoreporterów o narodziny drugiego dziecka, uparcie milczał.

Chyba możemy już składać gratulacje?

   East News
(East News)

Zobacz także:

d4ss0rh

Podziel się opinią

Share
d4ss0rh
d4ss0rh