Trwa ładowanie...

Ryia Sokół pokazała najnowszy teledysk. Występuje w nim całkiem nago

Riya Sokół (występująca wcześniej jako Pati Sokół) prezentuje kolejny intymny teledysk. Nastrojowe wideo to obraz do piosenki "Awaken as love".

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Ryia Sokół pokazała najnowszy teledysk. Występuje w nim całkiem nagoŹródło: AKPA
dz2wpk0

Sokół to dziś wokalistka, instruktorka tantry i medytacji, a także certyfikowany sex coach. Prowadzi warsztaty, uczy ludzi samoakceptacji siebie, rozumienia własnej psychiki i polepszania międzyludzkich relacji.

W show-biznesie zaistniała pojawiając się w 2012 r. Wystąpiła w talent show "X Factor", niestety nie robiąc najlepszego wrażenia na jurorach. W tym czasie o Sokół było tez głośno ze względu na znajomość z Nergalem. Kolorowa prasa nawet przez jakiś czas przypisywała im romans.

Nie zrezygnowała jednak z kariery wokalnej i dwa lata później wydała debiutancką płytę "Neverland". To właśnie z niej pochodzi piosenka "Woman's work", do której powstał głośny teledysk z gościnnym udziałem Weroniki Rosati. Klip rozgrzał media, przez intymny fragment, w którym artystki się całowały. Z kolejną płytą wróciła dopiero w 2017 r.

dz2wpk0

Album "nie’doskonałe" ("i’mperfect") wydała w zarówno wersji polskiej, jak i angielskiej. Całość dedykowana była kobietom i matkom i porusza temat samoakceptacji kobiet. Album został nawet sprezentowany księżnej Kate podczas jej pobytu w Polsce. Promując najnowszą płytę, zagrała trasę koncertową w Stanach, Azji i Europie. Jedną z piosenek jest "Awaken as love", do której właśnie nagrała teledysk.

Zarówno piosenka, jak i teledysk traktuje o "maskach", które powodują, że czujemy się jak w więzieniu. W nastrojowym klipie Sokół ze swoim towarzyszem nie tylko zdejmuje maski, ale całkowicie się obnaża. Możemy więc w nim zaobserwować, jak para przechadza się po plaży całkiem nago.

Sokół ma zamiar intensywnie promować ostatni singiel. Z piosenką "Awaken as love" zamierza startować do Konkursu Piosenki Eurowizji.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dz2wpk0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dz2wpk0