Trwa ładowanie...
d3kc5qm

Ryia Sokół pokazała najnowszy teledysk. Występuje w nim całkiem nago

Riya Sokół (występująca wcześniej jako Pati Sokół) prezentuje kolejny intymny teledysk. Nastrojowe wideo to obraz do piosenki "Awaken as love".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
fot. AKPA
fot. AKPA (AKPA)
d3kc5qm

Sokół to dziś wokalistka, instruktorka tantry i medytacji, a także certyfikowany sex coach. Prowadzi warsztaty, uczy ludzi samoakceptacji siebie, rozumienia własnej psychiki i polepszania międzyludzkich relacji.

W show-biznesie zaistniała pojawiając się w 2012 r. Wystąpiła w talent show "X Factor", niestety nie robiąc najlepszego wrażenia na jurorach. W tym czasie o Sokół było tez głośno ze względu na znajomość z Nergalem. Kolorowa prasa nawet przez jakiś czas przypisywała im romans.

Nie zrezygnowała jednak z kariery wokalnej i dwa lata później wydała debiutancką płytę "Neverland". To właśnie z niej pochodzi piosenka "Woman's work", do której powstał głośny teledysk z gościnnym udziałem Weroniki Rosati. Klip rozgrzał media, przez intymny fragment, w którym artystki się całowały. Z kolejną płytą wróciła dopiero w 2017 r.

d3kc5qm

Album "nie’doskonałe" ("i’mperfect") wydała w zarówno wersji polskiej, jak i angielskiej. Całość dedykowana była kobietom i matkom i porusza temat samoakceptacji kobiet. Album został nawet sprezentowany księżnej Kate podczas jej pobytu w Polsce. Promując najnowszą płytę, zagrała trasę koncertową w Stanach, Azji i Europie. Jedną z piosenek jest "Awaken as love", do której właśnie nagrała teledysk.

Zarówno piosenka, jak i teledysk traktuje o "maskach", które powodują, że czujemy się jak w więzieniu. W nastrojowym klipie Sokół ze swoim towarzyszem nie tylko zdejmuje maski, ale całkowicie się obnaża. Możemy więc w nim zaobserwować, jak para przechadza się po plaży całkiem nago.

Sokół ma zamiar intensywnie promować ostatni singiel. Z piosenką "Awaken as love" zamierza startować do Konkursu Piosenki Eurowizji.

d3kc5qm

Podziel się opinią

Share

d3kc5qm

d3kc5qm