Trwa ładowanie...

Ryszard Rynkowski otworzył prywatną klinikę. To na tym teraz zarabia

Piosenkarz daje coraz mniej koncertów, bo inwestuje czas i energię w nowy biznes. Czym zajmuje się Rynkowski?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Ryszard Rynkowski otworzył prywatną klinikę. To na tym teraz zarabiaŹródło: ONS.pl
d2gjupp
d2gjupp

Okazało się, że wokalista otworzył prywatną klinikę. Zakład wprowadził do oferty terapię osoczem bogatopłytkowym. Ta metoda pomaga regenerować uszkodzone tkanki miękkie i chętnie korzystają z niej największe gwiazdy sportu. Ortopedia regeneracyjna to nowy kierunek w medycynie, a jej celem jest przyśpieszenie procesu regeneracyjnego w organizmie.

- Wspólnie z żoną założyliśmy nowoczesne centrum, w którym leczą się ludzie z chorym kręgosłupem i po urazach kończyn - powiedział.

Klinika Rynkowskiego szybko zaczęła przynosić zyski. Piosenkarz sam prowadził wielomiesięczne rozmowy z Narodowym Funduszem Zdrowia i decydował o wyborze sprzętu rehabilitacyjnego.

Po tym, jak placówka zaczęła przynosić duże dochody, postanowił rozszerzyć zakres świadczonych usług o dodatkowych specjalistów. Powodem, dla którego Rynkowski podjął się nowego wyzwania, była świadomość przemijalności. W miarę upływu czasu zaczął rzadziej występować na scenie. Musiał zatem w inny sposób zabezpieczyć przyszłość najbliższych. Za kilka lat muzyk chce przekazać swoje udziały żonie Edycie, aby zajęła jego miejsce w zarządzie firmy. Już dziś dokształca się i uczestniczy w większości działań promujących klinikę.

d2gjupp

Przypomnijmy, że muzyk do tej pory wydał 12 płyt, a ostatnią w 2011 r. W ubiegłych latach przeszedł załamanie nerwowe. Po incydencie z bronią w ręku pod domem w Brodnicy, spędził czas w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Świeciu.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2gjupp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2gjupp