Trwa ładowanie...
d341xkg
News

Są wyniki sekcji córki Whitney Houston.

Koniec spekulacji - podano oficjalną przyczynę śmierci córki Whitney Houston, Bibbi Kristiny Brown. Dziewczyna zmarła z powodu utonięcia w wannie. Była pod wpływem marihuany, leków i alkoholu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
bobbi kristina
bobbi kristina (East News)
d341xkg

Bobbi Krisina została znaleziona nieprzytomna pod koniec stycznia 2015 roku w wannie w swoim domu. Zmarła w lipcu. Dziś obchodziłaby 23 urodziny. Dziś także oficjalnie ujawniono, że zmarła niemal w identycznych okolicznościach co jej matka - którą znaleziono w wannie w hotelu. Whitney miała w organizmie popularny lek psychotropowy - Xanax. Zwykle popijała go szampanem. Jak ujawnił najnowszy raport, Bobbi również była pod wpływem leków, alkoholu i marihuany.

Bobbi znalazł jej partner, Nick Gordon. Przed laty Whitney wychowywała go jak własnego syna, choć nigdy oficjalnie nie adoptowała. Po jej śmierci mężczyzna związał się z jej córką. Jego udział w tej śmierci pozostaje nieznany - media rozpisywały się o tym, że stosował przemoc wobec ukochanej i wciągał ją w nałogi, ale do dziś żadne z tych informacji nie zostały potwierdzone.

Znalezienie córki Whitney w wannie poprzedzało zaledwie o kilkanaście dni rocznicę śmierci matki, której ciało odkryto 11 lutego 2012 roku. Media sugerowały, że mogło być to samobójstwo, ale to również nie zostało jeszcze wyjaśnione.

Bobbi Kristina East News
Bobbi Kristina
d341xkg

Podziel się opinią

Share

d341xkg

d341xkg