WP
Sexy

Sabina Kontor w ekstremalnie obcisłej sukience. Biust na pierwszym planie

Śliczna modelka nie przestaje kusić. Ostatnio znów opublikowała zdjęcie, które rozpali do czerwoności nawet najbardziej opornych internautów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sabina niemal zawsze pozuje z głębokim dekoltem
Sabina niemal zawsze pozuje z głębokim dekoltem (Instagram.com)
WP

Sabina Kontor jest finalistką konkursu Miss Polonia 2015. To właśnie wtedy, 3 lata temu, o pięknej blondynce usłyszała większa rzesza odbiorców. Modelka doskonale wykorzystała swoje pięć minut i dziś na Instagramie obserwuje ją ponad 73 tys. fanów. Z pewnością nie osiągnęłaby jednak takiego wyniku, gdyby nie publikowała na swoim koncie coraz to odważniejszych zdjęć.

Sabina dba o to, by jej profil naszpikowany był fotkami, które ociekają seksapilem. Nieważne, czy w bikini, czy w sukience - ona wie, jak wyeksponować swoje wdzięki i sprawić, by patrzono tylko na nie.

Ostatnio modelka pochwaliła się informacją, że jej uroda została doceniona poza granicami naszego kraju. Przy tej okazji opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w kusej sukience niepozostawiającej wiele miejsca wyobraźni. Opięta kreacja ledwo zasłania pośladki, a głęboki i ściśnięty do granic możliwości dekolt celebrytki przykuwa uwagę.

WP

Nic więc dziwnego, że nowi obserwatorzy Sabiny wyrastają jak grzyby po deszczu. Przekonała was?

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP