Trwa ładowanie...
d2azm4b
News

Sabina Kontor w ekstremalnie obcisłej sukience. Biust na pierwszym planie

Śliczna modelka nie przestaje kusić. Ostatnio znów opublikowała zdjęcie, które rozpali do czerwoności nawet najbardziej opornych internautów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Sabina niemal zawsze pozuje z głębokim dekoltem
Sabina niemal zawsze pozuje z głębokim dekoltem (Instagram.com)
d2azm4b

Sabina Kontor jest finalistką konkursu Miss Polonia 2015. To właśnie wtedy, 3 lata temu, o pięknej blondynce usłyszała większa rzesza odbiorców. Modelka doskonale wykorzystała swoje pięć minut i dziś na Instagramie obserwuje ją ponad 73 tys. fanów. Z pewnością nie osiągnęłaby jednak takiego wyniku, gdyby nie publikowała na swoim koncie coraz to odważniejszych zdjęć.

Sabina dba o to, by jej profil naszpikowany był fotkami, które ociekają seksapilem. Nieważne, czy w bikini, czy w sukience - ona wie, jak wyeksponować swoje wdzięki i sprawić, by patrzono tylko na nie.

Ostatnio modelka pochwaliła się informacją, że jej uroda została doceniona poza granicami naszego kraju. Przy tej okazji opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w kusej sukience niepozostawiającej wiele miejsca wyobraźni. Opięta kreacja ledwo zasłania pośladki, a głęboki i ściśnięty do granic możliwości dekolt celebrytki przykuwa uwagę.

Nic więc dziwnego, że nowi obserwatorzy Sabiny wyrastają jak grzyby po deszczu. Przekonała was?

d2azm4b
icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d2azm4b

Podziel się opinią

Share
d2azm4b
d2azm4b