Trwa ładowanie...
d7rpy3l
News

Sabina Kontor wie, jak rozpalić internet do czerwoności. Biust nie mieścił się jej w stroju kąpielowym

Sabinę Kontor bez wątpienia można nazwać jedną z najpiękniejszych Polek. W mediach społecznościowych aż roi się od jej zmysłowych zdjęć, które cieszą oko niejednego internauty. Tym razem ubrała jednoczęściowy strój. Jednak przyglądając się, wciąż wodzi na pokuszenie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kontor to prawdziwa kusicielka.
Kontor to prawdziwa kusicielka. (Instagram.com, Fot: Instagram)
d7rpy3l

Dla tych, którzy nie wiedzą. Kontor jest finalistką konkursu Miss Polonia, który odbył się w 2015 r. Wtedy też o pięknej blondynce usłyszała większa rzesza odbiorców. Sabina wykorzystała swoje 5 minut. Dziś na Instagramie obserwuje ją ponad 60 tys. fanów.

Finalistka konkursu piękności praktycznie codziennie wrzuca zdjęcia. Najczęściej te w seksownych strojach kąpielowych czy bikini. Tysiące polubień świadczą tylko i wyłącznie o tym, że internauci z chęcią oglądają takiego rodzaju ujęcia.

"Szukajcie tego, co rozpala waszą duszę" – pisze pod zdjęciem. Z pewnością wielu znalazło, patrząc na opublikowaną fotkę. Tym razem ubrała "pozornie" zakrywający dużo ciała kostium. Dlaczego pozornie? Wystarczy spojrzeć na wysokość biustu, który ledwie pomieścił się w białym stroju. Mocno wycięty dół również nie odbiegał od góry...

d7rpy3l

Jak wam się podoba najnowsze zdjęcie?

d7rpy3l

Podziel się opinią

Share

d7rpy3l

d7rpy3l