Trwa ładowanie...

Sadowska wyszła za mąż! Dopiero teraz wyciekły szczegóły uroczystości

Tego ślubu nikt się nie spodziewał. Możliwe, że gdyby nie Paulina Smaszcz-Kurzajewska, która na Instagramie poinformowała, że wybiera się na uroczystość Marysi Sadowskiej i Adriana Łabanowskiego, państwu młodym udałoby się ukryć to wydarzenie przed światem. Dopiero tydzień po ceremonii poznaliśmy jej szczegóły. Jak wyglądał ślub jurorki "The Voice of Poland"?

Sadowska wyszła za mąż! Dopiero teraz wyciekły szczegóły uroczystościŹródło: Facebook.com
d1gkal1
d1gkal1

Marysia i Adrian tak naprawdę są małżeństwem już od 6 lat. W 2011 roku wzięli jednak tylko ślub cywilny. Sadowska marzyła, by złożyć przysięgę małżeńską również w kościele. W międzyczasie parze urodziła się dwójka dzieci i dopiero 17 sierpnia 2017 roku znaleźli czas, by zorganizować uroczystość.

Ślub odbył się w warszawskim kościele Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Honorowe miejsce na uroczystości zajmowały dzieci, 5-letnia córka Lila i 2-letni syn, Iwo Ryszard. Dziewczynka była tego dnia druhną. Mszę odprawił natomiast wujek Sadowskiej, ksiądz Mirosław.

Po zaślubinach przyszedł czas na inną ważne wydarzenie. Państwo młodzi podczas mszy ochrzcili syna.

Wesele odbyło się w klubie nad Zalewem Zegrzyńskim. Nowożeńcy przybyli tam motorówką, za sterami której zasiadł Piotr Woźniak-Starak. Na przyjęciu bawili się między innymi Magdalena Boczarska i Maria Niklińska.

d1gkal1

Niespodzianką dla gości było odśpiewanie przez parę młodą przysięgi małżeńskiej.

Facebook.com
Źródło: Facebook.com
d1gkal1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1gkal1