Trwa ładowanie...
d39izip

Sadowska wyszła za mąż! Dopiero teraz wyciekły szczegóły uroczystości

Tego ślubu nikt się nie spodziewał. Możliwe, że gdyby nie Paulina Smaszcz-Kurzajewska, która na Instagramie poinformowała, że wybiera się na uroczystość Marysi Sadowskiej i Adriana Łabanowskiego, państwu młodym udałoby się ukryć to wydarzenie przed światem. Dopiero tydzień po ceremonii poznaliśmy jej szczegóły. Jak wyglądał ślub jurorki "The Voice of Poland"?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maria Sadowska i Adrian Łabanowski
Maria Sadowska i Adrian Łabanowski (Facebook.com)
d39izip

Marysia i Adrian tak naprawdę są małżeństwem już od 6 lat. W 2011 roku wzięli jednak tylko ślub cywilny. Sadowska marzyła, by złożyć przysięgę małżeńską również w kościele. W międzyczasie parze urodziła się dwójka dzieci i dopiero 17 sierpnia 2017 roku znaleźli czas, by zorganizować uroczystość.

Ślub odbył się w warszawskim kościele Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Honorowe miejsce na uroczystości zajmowały dzieci, 5-letnia córka Lila i 2-letni syn, Iwo Ryszard. Dziewczynka była tego dnia druhną. Mszę odprawił natomiast wujek Sadowskiej, ksiądz Mirosław.

Po zaślubinach przyszedł czas na inną ważne wydarzenie. Państwo młodzi podczas mszy ochrzcili syna.

d39izip

Wesele odbyło się w klubie nad Zalewem Zegrzyńskim. Nowożeńcy przybyli tam motorówką, za sterami której zasiadł Piotr Woźniak-Starak. Na przyjęciu bawili się między innymi Magdalena Boczarska i Maria Niklińska.

Niespodzianką dla gości było odśpiewanie przez parę młodą przysięgi małżeńskiej.

   Facebook.com
d39izip

Podziel się opinią

Share

d39izip

d39izip