ycipk-hggw2c

Sandra Kubicka szczegółowo zaplanowała wesele. Zaledwie 2 tygodnie po zaręczynach

Sandra Kubicka niedawno przyjęła oświadczyny. Modelka już nie może doczekać się ślubu i skrzętnie planuje szczegóły ceremonii ślubnej. Ma już nawet wybraną suknię.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sandra Kubicka wkrótce powie "tak!"
Sandra Kubicka wkrótce powie "tak!" (East News)
ycipk-hggw2c

Wybrankiem uczestniczki 10. edycji "Tańca z gwiazdami" jest 39-letni brazylijski biznesmen Kaio Alves Goncalves. 24-latka zapewnia, że od początku wiedziała, że to ten jedyny. Dlatego po 8. miesiącach związku nie miała wątpliwości, że chce poślubić Brazylijczyka.

Mieszkająca na stałe w USA modelka planuje amerykańskie wesele.Tamtejszym zwyczajem impreza ma potrwać aż 3 dni. Mimo to do ślubu dojdzie w Polsce, pod Poznaniem.
Zobacz też: Sandra Kubicka pokazała nam swoje rodzinne miasto. Mało tego, zabrała nas na ulubionego kebaba

ycipk-hggw2c

Ceremonia ślubna ma odbyć się za 10 miesięcy. Sandra Kubicka już odwiedza salony ślubne w poszukiwaniu wymarzonych sukni. Jedną już wybrała.

"Planuję mieć 5 sukienek i zamówić koncerty gwiazd. Zaprosimy dokładnie 144 osoby i ulokujemy wszystkich na nocleg w tym samym miejscu" - szczegółowo opowiedziała modelka w rozmowie z "Faktem".

Pomiędzy przygotowaniami do ślubu Sandra Kubicka będzie musiała znaleźć czas na treningi do "Tańca z gwiazdami". Nowe odcinki programu pojawią się na antenie Polsatu od 13 września.

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-hggw2c

ycipk-hggw2c
ycipk-hggw2c