Trwa ładowanie...
d4dldh9

Sandra Kubicka w skąpym bikini. Urodziny spędzi na Bahamach

Podczas gdy większość Polaków czeka z utęsknieniem na lato, bo zima nie zachwyca, to niektórzy poszukują upału na własną rękę. Do tej grupy należy również Sandra Kubicka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sandra Kubicka może się pochwalić figura jak u nastolatki
Sandra Kubicka może się pochwalić figura jak u nastolatki (ONS.pl)
d4dldh9

Sanda Kubicka należy do gwiazd, które dbają o stały kontakt z fanami za pośrednictwem social mediów. Na Instagramie właśnie zamieściła zdjęcie w bardzo skąpym stroju bikini. Pod zdjęciem napisała: "Gotowa na Bahamy. Nie taki zły ten urodzinowy tydzień ", napisała pod wyzywającym zdjęciem, które przedstawia ja w czarnym i mocno wykrojonym stroju kąpielowym.

Podczas gdy większość mężczyzn zachwyciła się idealną figurą celebrytki, o tyle kobiety miały podzielone zdania. Dla jednych Sandra jest inspiracją do zadbania o własne ciało, inne z kolei twierdzą, że wpędza je w poczucie winy i kompleksy. Wnet posypały się komentarze:

d4dldh9

"Moja motywacja od jutra", "Powieszę na lodówce, choć w ręku trzymam zapiekankę. Ale przecież jej nie wyrzucę", "Będę miała kompleksy!".

Zobacz też: Sandra Kubicka przygotowuje się do ślubu. Pochwaliła się zaproszeniami dla gości

Ostatnio na Instagramie podzieliła się świetnym sposobem na idealną figurę. Codziennie rano wypija szklankę soku z selera naciowego, ale inwestuje również w siłownię. Choć ostatnio z powodów zdrowotnych musiała z niej zrezygnować, to teraz wróciła do niej z radością. Efekty są widoczne gołym okiem.

d4dldh9

Podziel się opinią

Share
d4dldh9
d4dldh9