Trwa ładowanie...
d1snrvd

Sandra Kubicka z niemowlakiem na rękach. Rozczulający widok

Sandra Kubicka jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych Polek. Jej twarz można dostrzec na wielu billboardach w kraju i poza jego granicami. Modelka na każdym zdjęciu wygląda olśniewająco, jednak instagramowi obserwatorzy mieli okazję zobaczyć ją w najpiękniejszym wydaniu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sandra Kubicka zapozowała do zdjęcia z uroczym niemowlakiem.
Sandra Kubicka zapozowała do zdjęcia z uroczym niemowlakiem. (newseria.pl)
d1snrvd

Sandra Kubicka ma na swoim koncie kilka mniejszych i większych wpadek. Pomimo to ludzie ją lubią, a jej uroda jest szeroko komentowana. Niektórzy twierdzą nawet, że modelka jest jedną z najpiękniejszych Polek i uznają ją za nasze "dobro eksportowe". Inni podchodzą do tego tematu mniej radykalnie, choć nadal komplementują jej urodę. I choć Kubicka dobrze prezentuje się podczas profesjonalnych sesji zdjęciowych, to na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie, na którym wygląda zdecydowanie najpiękniej.

Równie chętnie komentowany jest związek Sandry Kubickiej. Fani gorąco kibicują parze i czekają na dalszy rozwój sytuacji. Niektórzy chcieliby, żeby Sandra i Kaio nieco przyspieszyli tempa, inni zaś dają tej relacji rozwijać się spokojnie, tak jak teraz. Nie można jednak zaprzeczyć, że gdy Kubicka wrzuciła do sieci zdjęcie z niemowlakiem na rękach, serca fanów zabiły szybciej.

Tych, którzy zdążyli się już ucieszyć, musimy rozczarować. Nie jest to dziecko Sandry Kubickiej, lecz jej przyjaciół. Niemniej jednak modelka wygląda na rozpromienioną, a jej rozczulający uśmiech mówi wiele.

d1snrvd

Podziel się opinią

Share
d1snrvd
d1snrvd