Trwa ładowanie...
d2bm2rq

Sara Boruc na temat trzeciego macierzyństwa: "Mam z tyłu głowy, że to może być ostatnie dziecko"

Na początku maja Sara Boruc po raz trzeci została matką. Po ostatniej ciąży gwiazda zmieniła swoje podejście do macierzyństwa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sara Boruc na temat trzeciego macierzyństwa: "Mam z tyłu głowy, że to może być ostatnie dziecko"
Sara Boruc na temat trzeciego macierzyństwa: "Mam z tyłu głowy, że to może być ostatnie dziecko" (ONS.pl)
d2bm2rq

Na początku maja 2019 r. Sara Boruc powitała na świecie swoje trzecie dziecko, chłopca o imieniu Noah. Gwiazda każdą wolną chwilę stara się spędzać z nowo narodzonym synkiem. W jednym z ostatnich wywiadów wokalistka opowiedziała, czym obecnie jest dla niej macierzyństwo.

- Już trzeci raz dochodzę do siebie po ciąży, więc teraz jest mi trochę łatwiej, bo mam doświadczenie - zdradza Boruc.

Narodziny poprzednich dzieci sprawiły wokalistce mnóstwo radości, tym razem jednak jest znacznie bardziej świadoma. Córki zresztą pomagają Sarze w opiece nad młodszym bratem.

d2bm2rq

– Tym razem przeżywam macierzyństwo inaczej. Jestem dużo starsza. Poprzednio miałam dwadzieścia parę lat, a teraz mam trzydzieści parę i jestem bardziej świadoma. Mam też gdzieś z tyłu głowy, że to może być moje ostatnie dziecko. Chcę się cieszyć każdą chwilą. Na pewno jest to fajniejszy wiek na bycie mamą. Chociaż z drugiej strony bardzo się cieszę, że mam już dwie córki, które są duże i niesamowicie mi pomagają - dodaje.

Sara Boruc podczas ostatniej ciąży dbała również o odpowiednią dietę, a także miała dobrane właściwe ćwiczenia fizyczne. Dzięki temu gwiazda była w stanie zachować szczupłą sylwetkę.

– Jeszcze nie wróciłam do swojej figury sprzed urodzenia dziecka. Jednak nie pozwoliłam też, żeby podczas ciąży się zaniedbać. Długo trenowałam, uważałam, co jem. Dzięki temu nie przytyłam dużo - twierdzi.

ZOBACZ TAKŻE: Sara Boruc: "Tym razem przeżywam macierzyństwo inaczej"

d2bm2rq

Podziel się opinią

Share

d2bm2rq

d2bm2rq