ycipk-22fefr

Sarsa kolejnym gościem Orchestonu!

Największy i najbardziej osobliwy debiut ostatnich lat - Sarsa, dołącza do Reni Jusis jako kolejny gość specjalny Orchestonu. Niezwykły projekt przygotowywany przez Gromeego i Orkiestrę Akademii Beethovenowskiej stał się jednym z najbardziej oczekiwanych koncertów końcówki tego roku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sarsa kolejnym gościem Orchestonu!
(Materiały prasowe)
ycipk-22fefr

Przed nami ogłoszenia kolejnych artystów, którzy podejmą się symfonicznych aranżacji największych światowych hitów muzyki elektronicznej, w tym Depeche Mode, Avicii, Daft Punk czy Kraftwerk.

Orcheston, który odbędzie się 14 grudnia w ICE Kraków Congress Centre przyciąga zainteresowanie nie tylko fanów muzyki elektronicznej ale również wielu polskich artystów. Do listy gości specjalnych dołączyła właśnie Sarsa – piosenkarka młodego pokolenia. Jej charakterystyczna barwa głosu – przyrównywana do takich wokalistek, jak Dolores O'Riordan z The Cranberies, Florence Welch z Florence And The Machine czy Sia – sprawia, że koncerty tej polskiej wokalistki są niezapomnianymi wydarzeniami.

Sarsa dała się też poznać jako ekscentryczna i zupełnie niedająca się sklasyfikować artystka. Dzięki swojej oryginalnej twórczości rozkochała polską publikę, o czym świadczą liczne nagrody muzyczne. Jej udział w Orchestonie to kolejna niespodzianka, jaką przygotowali producenci projektu, jednak nie ostatnia.

ycipk-22fefr

- Każdy, kto kocha muzykę, znajdzie tego wieczoru coś dla siebie. Zaprezentujemy historię muzyki elektronicznej. Wśród gości specjalnych pojawią się Reni Jusis i Sarsa. Nazwisk będzie jednak więcej - zapewnia Gromee.

Udział wokalistów będzie idealnym dopełnieniem aranżacji symfonicznych, jakie przygotowuje Gromee wraz z Orkiestrą Akademii Beethovenowskiej.

- Od początku interesowałam się tym projektem - z połączenia orkiestry i nowoczesnych soundów na pewno powstanie intrygujący efekt muzyczny. Uwielbiam takie współprace, dlatego z przyjemnością przyjęłam zaproszenie od Gromeego, by na chwilę "zabrać głos” na tym koncercie - podkreśla Sarsa

Orcheston odbędzie się 14 grudnia w ICE Kraków Congress Centre. Bilety można nabywać poprzez stronę www.prestigemjm.com. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM we współpracy z Gromeem.

ycipk-22fefr
Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-22fefr

ycipk-22fefr
ycipk-22fefr