Trwa ładowanie...

Sasha Knezevic po rozstaniu z Anją Rubik został ojcem. Jak się odnajduje w tej roli?

Sasha Knezevic rozwiódł się z Anją Rubik w 2018 r. po 4 latach. Niedługo później został ojcem. Po prawie roku od narodzin dziecka zdecydował się opowiedzieć, jak się czuje jako tata oraz jak się zmieniło jego życie. Powiedział też parę słów nt. kariery malarza i modela.

Sasha Knezevic po rozstaniu z Anją Rubik został ojcem. Jak się odnajduje w tej roli?Źródło: Instagram.com
d13zn22
d13zn22

Kim jest Sasha Knezevic?

Sasha Knezevic znany jest przede wszystkim jako były mąż Anji Rubik. Ich małżeństwo przetrwało cztery lata, rozwiedli się w 2018 r. Serb związał się z kobietą stroniącą od show-biznesu. Ma z nią syna Andrija.

Mężczyzna z zawodu jest modelem. Współpracował m.in. z marką Dolce&Gabbana czy też magazynem "Vogue". Jednak zanim został modelem, przez kilka lat grał zawodowo w koszykówkę. Pracuje też jako malarz.

Obecnie mieszka w Wiedniu. - Podróżowałem dużo i cieszę się, że teraz osiadłem. Wiedeń jest wspaniały, może nie jest tak ekscytujący jak Nowy Jork, ale każdy etap życia ma swoje potrzeby - powiedział Sasha Knezevic w programie "Dzień Dobry TVN".

Sasha Knezevic jako ojciec

W dalszej części programu Knezevic opowiedział o swoim ojcostwie, jak się czule w tej roli i jak sobie z nią radzi. - Uwielbiam rolę ojca, dzieci to wspaniała radość. Ale oczywiście muszę pracować, utrzymać rodzinę - przyznał.

d13zn22

Choć czuje się w tej roli dobrze, to jednak nie mówi o sobie, że jest idealnym tatą. - Nie wiem, jakim jestem ojcem. Wiem jednak, że to zmieniło moje życie całkowicie. Czuję się bardziej osadzony, cieszę się, kiedy mogę patrzeć jak małe istnienie rośnie. Ma 11 miesięcy, próbuje powoli chodzić, mówi "papa", "tata". Uwielbiam poświęcać mu mój czas. Staram się być sobą, chcę obserwować syna, być dla niego, chcę żeby był silnym i pewnym siebie człowiekiem - mówił Knezevic.

Sasha Knezevic - malarz i model

Obrazy Knezevicia zostały wystawione w galerii sztuki Sarapata przy ul. Nowogrodzkiej 8 w Warszawie. Serb lubi w malarstwie próbować czegoś nowego. - Moja sztuka jest natury eksperymentalnej. Tworzę postacie fikcyjne, tworzę selfie, autoportrety, eksperymentuję! - stwierdził.

Prowadzący program zasugerowali, że mógłby skończyć karierę modela, żeby w pełni poświęcić się sztuce. Jednak Serb szybko to skontrował. - Uważam, że można równolegle robić kilka rzeczy! Jako model mam taki przywilej, że mam dużo czasu - uznał.

d13zn22

Z racji kolejnego pobytu w Polsce musiało paść pytanie o nasz kraj. Knezevic bardzo pozytywnie wypowiadał się nt. Polski. - Czuję się tu jak w domu. Uwielbiam tu ludzi, są mili, gościnni - powiedział.

d13zn22
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13zn22