Trwa ładowanie...
ycipk-46skml

Sasha Knezevic pokazał zdjęcia syna. "Wniósł w nasze życie tyle miłości"

Sasha Knezevic zrobił fanom niespodziankę. Na swoim profilu na Instagramie opublikował zdjęcia syna, gdy ten był jeszcze noworodkiem. Fotki opatrzył wzruszającym wpisem, który stopi serce niejednego twardziela.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sasha Knezevic, były mąż Anji Rubik, pokazał zdjęcia syna
Sasha Knezevic, były mąż Anji Rubik, pokazał zdjęcia syna (ONS.pl)
ycipk-46skml

Sasha Knezevic rozwiódł się z Anją Rubik w 2017 r. Ich małżeństwo przetrwało zaledwie cztery lata. Po rozstaniu serbski model szybko związał się z nową partnerką. W 2018 r. para doczekała się narodzin syna. Maluch otrzymał imię Andrija. Sasha od początku nie zamierzał ukrywać tego faktu przed światem. Nie dość, że zdjęcia niemowlęcia od razu znalazły się na jego profilu na Instagramie, to jakiś czas temu Knezevic opowiadał też w "Dzień Dobry TVN", jak czuje się w roli taty.

- Uwielbiam rolę ojca, dzieci to wspaniała radość. (...) Wiem, że to zmieniło moje życie całkowicie. Czuję się bardziej osadzony, cieszę się, kiedy mogę patrzeć jak małe istnienie rośnie. Ma 11 miesięcy, próbuje powoli chodzić, mówi "papa", "tata". Uwielbiam poświęcać mu mój czas. Staram się być sobą. Chcę obserwować syna, być dla niego. Chcę żeby był silnym i pewnym siebie człowiekiem - mówił przed kamerami.

ycipk-46skml

Teraz, z okazji zbliżających się pierwszych urodzin malucha, model opublikował kilka jego zdjęć. Wszystko to opatrzył wzruszającymi słowami.

"Wszystkiego najlepszego dla naszego małego mistrza! Wniósł w nasze życie tyle miłości i radości. Jesteśmy za to bardzo wdzięczni" - napisał. Prawda, że urocze?

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-46skml

ycipk-46skml
ycipk-46skml