Trwa ładowanie...

Scarlett Johansson spotyka się z Jaredem Leto?

Scarlett Johansson spotyka się z Jaredem Leto?
d1vhvdf
d1vhvdf

Amerykańska aktorka słynie nie tylko ze znakomitych ról, ale także z aktywnego wspierania obecnego prezydenta Stanów Zjednoczonych, Baracka Obamy.

Scarlett była ostatnio obecna na Narodowej Konwencji Demokratów, podczas której udzielała wsparcia swojemu kandydatowi. To właśnie tam spotkała byłego chłopaka, Jareda Leto.

Jak donosi hollyscoop.com, para zachowywała się tak, jakby ich uczucia odżyły. Świadkowie widzieli jak muzyk pochylał się nad Scarlett, uśmiechał się i trzymał ją za ręce. Jednak to znajomi aktorki wiedzą, jak jest naprawdę.

Scarlett wciąż spotyka się z Natem. Z Jaredem pozostają wyłącznie w przyjaznych stosunkach. Ona nie zdawała sobie nawet sprawy z tego, że Jared będzie obecny w czasie spotkania NKD - zdradził portalowi jeden z informatorów.

Przypomnijmy, że 27-letnia aktorka od kilku miesięcy pozostaje w związku z Natem Naylorem, dyrektorem jednej z nowojorskich agencji reklamowych.

Żałujecie, że nie jest już z Jaredem?

d1vhvdf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d1vhvdf